anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KLIENT ZREZYGNOWAŁ Z ZAKUPU A ALLEGRO NIE ZWRÓCIŁO PROWIZJI 1600 zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
fotovoltaica
#8 Zapaleniec#

Sprawa dla UOKiK i Policji

Klient kliknął instalację fotowoltaiczną za 17 tys. z płatnością przy dostawie i montażu przez Sprzedającego. Prowizja dla Allegro przeszło 1600pln.


Zadzwoniłem ustalić termin realizacji. Klient zaczął podpytywać jak wygląda montaż to wspomniałem o tym kilku szczegółach m.in o tym że żeby dach nie przeciekał to przy montażu podcina się dachówki pod hakami montażowymi. I w tym momencie Klient zmienił podejście i ton rozmowy. Stanęło na tym, że zadzwoni na drugi dzień aby wyznaczyć nowy termin montażu.

Do realizacji nie doszło. Klient anulował zakup wskazując nie zgodność opisu z produktem, gdzie w opisie nie ma słowa o podcinaniu dachówek.

Równie dobrze Konkurencja Sprzedającego może na klikać aukcji, wybrać formę zapłaty płatność przy odbiorze a następnie się wypiąć na Sprzedającego i wpisać że produkt nie zgodny z opisem.

Pani Karolina z Allegro nie chce przyznać zwrotu prowizji. Jest to kradzież | wyłudzenie | zwał jak zwał, ale sprawa dla innych instancji

Proszę o pomoc w odzyskaniu środków.

Grzegorz,

 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
Client:44052296
#21 Demiurg#

na początku jest szok i niedowierzanie (ale jestem szczęściarzem), potem przychodzi Ci do głowy że może to jakiś scam

oznacz moderatorów
fotovoltaica
#8 Zapaleniec#

🤣🤣🤣

oznacz moderatorów