anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klientka po zakupie zrezygnowala nastepny dzien po zamówieniu - a paczka juz w paczkomacie

Harumix
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Mam podobny problem. 

Klientka w czwartek poznym wieczorem  zamówiła przedmiot. A o 17 w piątek dostaje odstąpienie od umowy. Mimo że przesyłkę przed 15.00 nadałem do paczkomatu.

Klienta odstąpiła od umowy następnego dnia po zakupie. Nawet nie dostajac do rak zamówienia.

Problem w tym że przesyłkę włożyłem już do paczkomatu. I nie da jej się wyciągnąć. Jest obecnie w paczkomacie. 100 metrów ode mnie. Jeszcze nie wyruszyła do oddziału.

Pisałem do inpost. Przyjeli zgloszenie. Maja cofnac ja na dniach.  Ale chciałbym by kurier wydał mi ja do rak spowrotem ale nie wiem czy to jest mozliwe. A jechala do oddzialu.

Z tym że przesyłka została już włożona do paczkomatu. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Harumix 

Zaczniesz kombinować i przesyłka gotowa przepaść. Niech sobie jedzie do paczkomatu kupującej i gdy nie zostanie odebrana wróci do Ciebie. Przyniesie ją kurier na adres firmowy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@Harumix 

Dzień dobry, 

przesyłka zostanie zwrócona na adres Nadawcy przypisany w systemie lub oddział podejmie kontakt w celu ustalenia adresu zwrotu. Czas realizacji dyspozycji to kilka dni roboczych. Bardzo proszę oczekiwać na zwrot przesyłki. 

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zwrotu paczki, proszę o kontakt pod adres pomoc@inpost.pl

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co ty teraz kombinujesz, nie odbierze i wróci do Ciebie. Wg prawa powinna odebrać i zrobić zwrot ale wg Allegro nie musi odbierać, odstąpiła od umowy zakupu.

oznacz moderatorów