anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kończenie dyskusji a brak odpowiedzi lub odrzucenie kupującego

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Kupujący w różnych sprawach zakładają dyskusję, a potem mimo ich rozwiązania, nie odpowiadają, nie zamykają dyskusji. Począwszy od braku FV, lub zwrot (zwrot dokonany, a dyskusja otwarta). Nie chcę pochopnie kierować do zamknięcia tylko proszę aby sami to zrobili w dyskusji, bo jest zapisane przy prośbie o zakończenie:

"Poproś kupującego o zakończenie Dyskusji. Uwaga: o zakończenie Dyskusji możesz poprosić tylko raz."

W takim razie co będzie jak odrzuci, bo np. ja myślę, że już wszystko ma od pewnego czasu, a on jeszcze coś dopisze po kilku dniach mimo wcześniejszego braku kontaktu? Dyskusja będzie tak wisiała otwarta bez możliwości zamknięcia?

Czy jak nie odpowie przez długi czas w dyskusji, bądź nie zaakceptuje jej zamknięcia, wtedy to się jakoś automatycznie dzieje?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Tak wg regulaminu zamyka się po 30dniach, oczywiście jak kupujący wcześniej nie odznaczy jej np: jako nierozwiązana.

oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki. Pozostaje się przypominać.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

po co? zostawić. sama się zamknie z czaem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@prestin_pl Nie, zgodnie z regulaminem sama się zamknie po 30dniach jak pisałem.

oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale paradoksalnie im więcej dyskusji zamkniętych tym lepiej bo punkty ujemne za Allegro Protect są liczone jako procent od dyskusji.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@prestin_pl jak nie ma ruchu na dyskusji to zamyka się automatycznie po 30 dniach, są tez pewne warunki dodatkowe gdzie system ci zamknie dyskusję przed czasem np sprzedawca zwrócił środki. Dyskusja nierozwiązana nie zniknie nigdy trza albo wchodzić w tyłek kupującemu by sam zamknął albo uprosić allegro. Dyskusję zawsze może kupujący wznowić wystarczy że poprosi allegro były przykłady np na wznawianie dyskusji na tą samą reklamację i 3x sprzedawca odrzucał bo napisanie decyzję reklamacyjną podjąłem w dyskusji nr 1 nie docierało do konsultanta 

oznacz moderatorów