anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejne absurdy dotyczące katalogu produktów

mikeza
#20 Guru#

sytuacja wygląda następująco, wprowadzony przez nas produkt sprzedaje się bardzo dobrze przez okres 2 lat, ma wysokie oceny wśród klientów. Nagle z dnia na dzień, ktoś dopisuje mu jakiś EAN, nie wiem co to za kod, ale my aktualnie nie nadajemy kodów tym produktom, bo nie ma takiego obowiązku w tej kategorii. Ktoś zatwierdza zmianę na naszym produkcie, który nagle staje się jakimś innym produktem, bo kod EAN okazał się kodem wkładu polcaru. Nastepnie ktoś się podpina pod aukcję, obniża cenę i tak naprawdę mój produkt przestaje być moim, bo ma jakiś obcy EAN i łączony jest z innymi ofertami itd. Co zrobić w takiej sytuacji, bo to zaczyna być plaga w motoryzacji.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mikeza
#20 Guru#

na tą chwilę jeszcze jestem producentem przy tym produkcie, ale zakładam, że długo to nie potrwa, skoro kod jest polcaru, to kwestia czasu jak ktoś zgłosi błąd  i "mój" produkt, przestanie już być "mój". O co w tym chodzi, bo ja tego nie rozumiem ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

powoli się poddaje, próbuję wznowić kolejną ofertę, wyskakuje komunikat, że muszę zaktualizować dane TEC DOC. Co się okazuje, ramie producenta Negotti, stało się nagle ramieniem KRaft, a na dodatek ramie, które pasowało do kilku modeli auta, nagle ma setki zastosowań. żeby wystawić produkt musiałbym błędnie wpisać jego zastosowanie, bo inaczej katalog nie przepuści. PRzy próbie zgłoszenia błędu, wyskakuje, ze nie mogę ingerować w dane TEC DOC. Czyli mam wprowadzać klienta w błąd. Kto wymyślił to badziewie, bo nie można tego inaczej nazwać. KAtalog produktów w takiej formie to jedno wielkie nieporozumienie. poniżej zrzut ekranu jak to wygląda przy aktualizacji

Bez nazwy.jpg

ramie pasuje do 60 aut/rodzajów silników. Według TEC DOC aktualnie tych modeli jest ponad 400, to są błędy, których nie można poprawić.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów