anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejne zmiany, znowu trzeba sprawdzać, na którym koncie jestem zalogowany

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Dziś oczom nie wierzę. Posypało się wszystko. Wchodzę z jednego konta. Patrzę zmiany. Znowu trzeba sprawdzać na którym koncie jestem zalogowany! Cholera. Wchodzę na zakładkę Sprzedane. Nie mam nic. Jak to nie mam? Gdy sprzedawałem kilkanaście. Dość już tej kpiny z użytkowników. Sprawdzam  znowu konto. Jestem zalogowany na innym koncie i to na allegro-dno-lokalne, na którym nic nie sprzedaję.

 

Wy tam macie jakiegoś kreta który ryje pod wami. Celowo chce zaniżyć ceny akcji przed wejściem na giełdę. Dokonać oszustwa moim kosztem.

 

 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Knowhere masz rację, z tym że nie tyle chodzi o "zwykłe" konta, ile o konta prywatne (na kontach firmowych w ogóle nie ma sekcji Allegro Lokalnie).

Nie zmienia to faktu, że na kontach prywatnych są obie sekcje. A kolejność wynika zapewne z faktu, że pierwotny (i zapewne docelowy) plan był taki, żeby osoby prywatne wystawiały przedmioty na Allegro Lokalnie, a na Allegro przedmioty wystawiały firmy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek Bardziej chodziło mi o to, że w Twojej wersji menu masz odnośniki m.in. do centrum zniżek (z którym w zeszłym tygodniu był swoisty cyrk https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/nowe-powiadomienie-nie-do-odznaczenia-w-n...), czy do jakości sprzedaży etc.
Problem w tym, że znowu ktoś coś zmienił na gorsze, bo mimo że miało być lepsze, to tradycyjnie znowu zostało wykastrowane (i to bez znieczulenia).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@__RPM_ "Pomijam ze na Win XP i Google Chrome zakładka Moje oferty nie wyświetla się." - dziwi Cię to? XP nie ma wsparcia od stycznia 2014, a ostatnia wersja Chrome (49) na ten system jest z lutego 2016.
Jeśli jakimś cudem zainstalujesz na XP KB4474419, to kto wie, może jakimś cudem zacznie działać.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Naprawdę nie można żadnych zmian uzgadniać z użytkownikami czy sprzedającymi i kupującymi?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@LEW433 Przecież to Allegro...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Vryko Czyli nie można....

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@LEW433 praktycznie każdą zmianę uzgadniamy z użytkownikami, prowadząc różnego rodzaju rozbudowane badania UX. To najbardziej skuteczny sposób zdobywania informacji, na jakich nam zależy - badamy realne zachowania, a nie deklaracje.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek  Macieeekkk jak wiem że to korpo i musisz tak mówić, ale nie wierzę że ludzie to poparli....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pinsplash właśnie powiedziałem coś zupełnie innego. Rzadko kiedy ktoś jakieś zmiany "popiera" w sensie dosłownym, bo rzadko o coś takiego pytamy. Zazwyczaj sprawdzamy, w jaki sposób ludzie używają Allegro, a jeżeli chcemy coś zmienić - przedstawiamy im kilka alternatywnych wersji i sprawdzamy, która generuje lepsze liczby. Na tej podstawie wybieramy lepszy projekt.

Jesteś tu od kilkunastu lat. Czy naprawdę akurat Tobie muszę tłumaczyć, że większość rozwiązań, bez których mało kto wyobraża sobie teraz Allegro - na początku budziło sporo negatywnych emocji? I że mało która zmiana nie wzbudzała kontrowersji na początku?

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek  Rozumiem, że patrzysz długoterminowo....bo krótkoterminowo znacząco pogorszyliście jakość korzystania z portalu. Fakt

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@__RPM_ @msniezek mi zniknęła ważniejsza opcja - wyloguj się   🙂

ta nowa zakładka to jakiś debilizm nic nie ułatwia - pytałem już Cię kiedyś @msniezek czy allegro robi analizy ile kliknięć myszką potrzeba na obsługę systemu allegro i czy ta liczba się zmniejsza

pomijam już pacanie smartfonem

bo tylko takie zmiany można w tym przypadku uznać za lepsze i postępowe

ja tego tutaj nie widzę

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@RED  Przycisk WYLOGUJ też już szukałem jak głupi. Znalazłem w Menu KONTO na samym dole.

Każda zmiana na allegro wymaga przyzwyczajenia. Każda zmiana tutaj powoduje za sobą coraz dłuższy łańcuch klikologii.

Co ciekawe poważne serwisy np. banki, telefonie komórkowe, robią duże zmiany raz w swym "życiu". Allegro robi ciągle remont, tak jakby tutaj nic nie było odpowiednie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@__RPM_ "Co ciekawe poważne serwisy np. banki, telefonie komórkowe, robią duże zmiany raz w swym "życiu"." - to Ty chyba nie wiesz, ile zmian w ostatnich latach było w takim np. orange albo mbanku😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Wczoraj kryzys w allegro został zażegnany.  Link do własnych aukcji powrócił do głównego menu tym samym dostęp do licytacji został odzyskany. Odzyskany tym samym także dostęp do WYPŁAT ŚRODKÓW z konta pośrednika PAYU w allegro. 

Z chwilą gdyby dłużej się nie udało wypłacić, dysponować własnymi środkami pieniężnymi zgłoszone zostałoby przestępstwo.

Cóż, to już kolejna nie miła niespodzianka od allegro w ostatnim czasie. Allegro osiągnęło dno zaufania jako rzetelna firma.

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@__RPM_ Że niby bez odnośników w szybkim menu nie dało się dostać do tych zakładek?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Niby tak to sobie wymyślili.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@__RPM_ Serio z braku jakiegoś odnośnika w menu podręcznym gubisz się na allegro?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Serio jesteś taki nie tolerancyjny? To jest dla mnie główne menu a nie podręczne. Straciłem dużo czasu na szukaniu jak wejść na swe aukcje. Płacę za ten serwis i wymagam aby było.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@__RPM_ Nie, po prostu pytam, bo mnie to dziwi. Dla mnie to zawsze było menu podręczne i nigdy jako głównego go nie traktowałem. Poza tym, po tylu latach na allegro, to już niemalże po ciemku można się poruszać po zakładkach (a przynajmniej powinno się wiedzieć gdzie co jest, żeby nie było tak, że ktoś gdzieś usuwa jeden odnośnik i nagle leżysz i kwiczysz).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere Widzisz, ja na przykład na tyle się przyzwyczaiłem do starego panelu, że teraz po tych ich zmianach odruchowo klikam w jedno miejsce i ląduje w AL > Moje Zakupy, bo zwykle tam było Moje Oferty... 😄

Przez to musiałem pominąć cały ten śmieszny panel skryptem ze skrótami do większości zakładek, bo jestem leniwy i nie chce mi się klikać 😄

oznacz moderatorów