anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny błąd w wystawianiu ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Coraz częściej Allegro ma kłopoty techniczne związane z wystawianiem bądź zamykaniem aukcji. Dla mnie jako firmy, która dziennie wystawia ponad sto aukcji jest to duży problem jeśli co chwilę wyskakuje błąd związany np z błędnym zdjęciem, mimo,że do tej pory z tym samym zdjęciem problemu nie było.;

opis błędu: Nie wszystkie przedmioty udało się wystawić na aukcje.
Serwis aukcyjny zwrócił następujące błędy: Wystąpił problem podczas wgrywania zdjęcia 38158_1.png. Zdjęcie 38158_1.png jest błędne i zostało odrzucone przez Allegro. Sprawdź czy zdjęcie 38158_1.png spełnia wymogi Allegro i popraw je.Aukcji dla następujących towarów nie udało się stworzyć:

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem np.dzisiaj albo w zeszłym tygodniu, nie utrudnia to wam pracy?

 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mSport_com_pl  Jak wystawiasz oferty? Przez allegro csv czy sklep/aplikację?

Są aktualnie jakieś problemy z przetwarzaniem zdjęć:

https://github.com/allegro/allegro-api/issues/3712

oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

przez sklep IAI

 

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Niektóre zdjęcia też nie chcą mi przejść przez aplikację, więc możliwe, że przeprowadzają jakieś prace. Zobaczymy co na to ich zespół, bo też ledwo mogę dziś wystawiać 😄

oznacz moderatorów
MINTISHOP
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem, dotyczy to nawet aukcji które już są na allegro. Część przechodzi, część nie. Czyżby allegro zmieniło jakieś zasady dotyczące zdjęć?

oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Coś grzebią , bo to nie pierwszy  raz taki błąd. Ja też zamykałam stare aukcje, które już były od kilku m-cy i wystawiałam ponownie w nowym profilu dostaw więc nie wiem jaki problem skoro zdjęcie od dawna było na Allegro 🙂

 

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mSport_com_pl  @MINTISHOP  Sprawdźcie czy u was działa, problem nie powinien już występować. Przynajmniej tak twierdzą 😄

oznacz moderatorów
MINTISHOP
#9 Pomysłodawca#

@DarkStoorM  działa 😄 do tego mam wrażenie, że jakoś szybciej

oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Chyba zaraz zwariuję , zleciłam zamknięcie aukcji o g.9:22 a o godzinie 9:40 aukcja nadal jak aktywna. Znowu problem z zakańczaniem i wystawianiem aukcji, po raz 3 w tym tygodniu. Może wobec tego zostaną nam pomniejszone abonamenty i wystawione korekty za dni w których nie można nic zrobić?!! A jest ostatnio mnóstwo, kpina !!!

oznacz moderatorów
szuwarek_25
#10 Popularyzator#

Po raz kolejny koszmar z wystawianiem aukcji - z zakończonych wystawiam kilkadziesiąt ponownie, pojawia się tylko 50% z nich. Co z resztą? Poszły w kosmos. Bez żadnego komunikatu. Siedź i szukaj co się wystawiło, co nie. A pewnie za 12 godzin okaże się, że aukcje są zdublowane i to x 10!

oznacz moderatorów
daily-torebki
#11 Animator#

Mam to samo wystawiłam 3 rodzaje bluzek w pełnej rozmiarówce wystawiło się 4 sztuki  z 15

oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

I co gorsza nie daj Boże klient kupi na trzech lub czterech aukcjach, a towaru brak i weź się tłumacz, co powiedzieć, że Allegro miało globalną awarię?!! Nie, bo oni i tak zgonią na nas zamiast napisać,że jest awaria związana z wystawianiem zdjęć to napisali mi,że zdjęcie najprawdopodobniej nie jest oryginałem, mimo, że od roku znajdowało się już na ich serwisie i pochodzi ze strony producenta.

oznacz moderatorów
MINTISHOP
#9 Pomysłodawca#

@mSport_com_pl problem ze zdjęciami został rozwiązany. Teraz jest widoczne duże opóźnienie w pojawianiu się aukcji po wystawieniu przez IAI

oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

@MINTISHOP

Owszem problem ze zdjęciami został rozwiązany ale dzisiaj kolejny . Chodzi o to ,że za dużo tych błędów i brak informowania o nich.

 

oznacz moderatorów
hobbystorepl
#7 Wielbiciel#

Hej, 

też wystawiamy przez sklep i dzisiaj np wystawione oferty, nie są aktywne a są szkicami, też mieliście taki problem?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Hej, nie u nas normalnie jako aktywne, ale tylko połowa. Przy co drugiej przy przejściu przez sklep pokazuje się,że oferta nie istnieje.

 

oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Hej, nie u nas normalnie jako aktywne, ale tylko połowa. Przy co drugiej przy przejściu przez sklep pokazuje się,że oferta nie istnieje.

oznacz moderatorów
Tanimarket_pl
#8 Zapaleniec#

Tak, tez mam problem ze szkicami. Oferta niby wystawiona ale nie można jej znaleźć. Zaraz się okaże że bedę miał wiele zdublowanych ofert. Porażka.

oznacz moderatorów
hobbystorepl
#7 Wielbiciel#

Dokładnie mam ten sam problem, piszę zgłoszenie do Allegro.

oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Ja też napisałam, tak jakby już troszkę szybciej to chodziło ale to jeszcze nie to 🙂

oznacz moderatorów