anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny negatyw. Krew mnie zalewa.

MAMY ROZWIĄZANIE!
kolekcjonerstw
#9 Pomysłodawca#

Kupujacy zamowil 3 rozne przedmioty za pobraniem. Nie byloby w tym nic dziwnego, ale:
Kazdy przedmiot na inny adres, innym kurierem i dodatkowo z numerem telefonu niemieckim - nie moglem nawet wygenerowac etykiety. Napisalem do kupujacego, ze w zwiazku z tym, ze nie ma poprawnego numeru telefonu nie jestem w stanie wyslac zamowienia. Odpowiedz dostalem dopiero po kilku dniach, ze jestem slabym sprzedawca bo i tak nie wyslalbym zamowienia na czas.Niby jak mialem wyslac, bez poprawnych danych? Anulowalem transakcje no i oczywiscie wjechal negatyw. Jestem tak wkurzony, ze mam ochote cos rozwalic. Oczywiscie domyslam sie, ze tego negatywa nie zdejme.Pisze to tylko zeby bylo mi lepiej bo wiem, ze my sprzedawcy jestesmy bezsilni i to wlasnie jest najbardziej denerwujace.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
br.
#21 Demiurg#

Oczywiście ze negatyw ci się należał, chociażby za to że udostępniasz wysyłkę z pobraniem.

Prędzej czy później doszedłbyś sam do takiego właśnie wniosku.

oznacz moderatorów
kolekcjonerstw
#9 Pomysłodawca#

sporo osob zamawia za pobraniem i zazwyczaj wszystko jest OK. Szkoda byloby tracic klientow, dlatego nie chce usuwac tej formy platnosci.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wszyscy są wyrozumiali, dla mnie nie należy się tu "negatyw", a że udostępnisz różne formy dostawy to dobrze.🤗

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Idę o zakład że gdyby jednak nawet wysłał  to kupujący i tak by nie odebrał.  Byłby i negatyw i jeszcze koszty przesyłek  w plecy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie przyjmuje zakładu!😊

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

ja bym szła w kierunku działania konkurencji

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Miałam kiedyś przypadek, że kurier na adres polski, ale z telefonem irlandzkim. Zadzwoniłam pod ten numer - nikt nie odbiera. na drugi dzień to samo. Allegro kazało czekać, sammi napisali do gościa, ponoć też zsro odzewu. Zaryzykowałam - wysłałam na podany adres ale telefon podałam swój (raz ze by wygenerować etykiete, dwa jakby kurier ie odezwał przed dostawa to zeby uprzedzić o tej historii). Ale paczka doszła i wszytsko mi sie dobrze skończyło.

Atakowałam wielokrotnie allegro aby blokowało podawanie numerow innych niz PL, ale nie planowali takiego "udogodnienia"

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@kolekcjonerstw  tak jak tu się już wypowiedzieli - zrezygnuj z pobraniówek, oszczędzisz sobie kłopotów i wkurwu na "parapety" 😉

oznacz moderatorów