anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komenatrz negatywny - brak SMART :(

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gainvest
#9 Pomysłodawca#

Witajcie,

sprzedajemy na allegro dopiero od 3 tyg i do tej pory mieliśmy same pozytywne oceny (same 5). 

Aż do czasu gdy pewna Pani postanowiła otworzyć dyskusję (po chwili jej odpowiedzieliśmy i zrobiliśmy zwrot) i trzymała tą dyskusję do czasu gdy allegro samo poprosiło ją żeby ją zamknęła. Problem z transakcją był taki że zawalił in post, a my dostaliśmy po uszach..

Od soboty nie mam żadnej sprzedaży! 😞 gdzie normalnie było po około 10-15 zamówień dziennie. Powodem jest brak smart-a.

Pisałam do Pani oczywiście nie odpisuje.. sama już nie wiem co robić.

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
az1rael
#21 Demiurg#

Napisal ten co tak nie czyta postow ze do babki odpisuje w formie osobowej ze chlopem jest. Odpisalem na podstawie wiedzy z 1 posta nic tam nie bylo ani co bylo wyslane ani czemu inpost **piiip**zielil 

oznacz moderatorów
SoyWax
#9 Pomysłodawca#

Znamy ten problem. Za to ponosi odpowiedzialność Allegro ale oni tak naprawdę olewają sprzedających. Doszli do wniosku że palec w dupie trzyma się kupującym bo bez kupującego Allegro nie ma biznesu. Jak dostarczył impost przesyłkę i po jakim czasie to nie jest wina sprzedawcy. To Allegro ma umowę z Inpostem. To Allegro powinno interweniować w sprawie wpisu ale tego nie robi bo kupującego się nie tyka. Inpost to syf totalny złodzieje i oszuści. Dlatego też świetnie pasują w duecie a Allegro. Zadajcie sobie pytanie. Dlaczego Allegro nie udostępnia wystawienia oceny kupującemu? Dlaczego Allegro nie umożliwia wszczęcia dyskusji przez sprzedawcę? Obecnie w Allegro w zarządzie mają osoby z **piiip**a. Myślą i starają się parodiować **piiip**a. Nic dobrego z tego Allegro już nie będzie. 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Bez przesady. Zgadza sie ze Allegro obecne i to sprzed 20 lat to ogień i woda. Ale tu autor wątku wybrał sobie działanie w dropie. Oprócz plusów w postaci braku towaru na własność jest masa wad i ryzyk. Nie masz już wpływu na paczkę. Na to czy towar rzeczywiście na stanie, jak i kiedy to spakują, czy wystawia pod bramę dla kuriera i czy dadzą ci znać ze twój kurier nie przyjechał. Próbowałam tak sprzedawać, po 3 miesiącach zrezygnowałam bo na każdym z wcześniej wymienionych obszarów były jakieś dzwony a ja daleko w innym województwie i nie mam jak SIĘ ratować przed klientem i Allegro zawsze stojącym po jego stronie 

oznacz moderatorów