anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komentarz

Andyandrzej79
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry

Mam problem, który nurtuje mnie od pewnego czasu.

Dlaczego otrzymuję ocenę od kupującego na poziomie 4 gwiazdek za koszt wysyłki, skoro udostepniam najniższe możliwe ceny : Allegro paczkomaty - 8,99 zł oraz mam umowę z pocztą na allegro polecone 5,9 zł

Niższej ceny nie jestem w stanie zaoferować, ponieważ taką samą uiszczam za w/w przesyłki

Proszę o pomoc

Andrzej R.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Dlatego, że zgodnie z Regulaminem kupujący dokonuje subiektywnej oceny, więc koszt wysyłki w Twojej ofercie może ocenić jako akceptowalny, albo wysoki. Nie ma obowiązku oceniać go jako wyjątkowo niski.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Andyandrzej79 @xyz96 Musisz wiedzieć że te oceny zależą od bardzo wielu rzeczy takich jak : czy Kupujący wypił dzisiaj rano kawę, czy mu smakowała, czy zrobił to w miłym towarzystwie czy nie, czy pogoda za oknem była ładna itp... A mówiąc poważnie : dużo kupujących ma problemy z samooceną i tak wyżywają się na sprzedających. Bardzo często gwiazdki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością ale "skoro mogę przywalić to przywalę !". Weź to na klatę i żyj z tym...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Andyandrzej79
#8 Zapaleniec#

Chyba tak jest. Zwykle takie komentarze wystawiają Ci co nie mają pojęcia o biznesie i o tym jakie koszta sie ponosi aby zrealizowac 1 zamówienie. No ale cóż. Dzięki

oznacz moderatorów

Andyandrzej79
#8 Zapaleniec#

To jest kiepsko. Juz stracilem supersprzedawce z uwagi na 2 gości, którzy oczywiście nie odbierają telefonu i nie odpowiadaja na maile. Total dno

oznacz moderatorów

Prac_Scenografa
#9 Pomysłodawca#

Gdy próbuję dowiedzieć się, dlaczego cena 3 zł za list zwykły ekonomiczny jest za wysoka, bo obniżono ocenę, to okazuje się, że  wielu kupujących ocenia hurtowo, wszystkim dając tyle samo gwaizdek. Albo żona/mąż wystawiali ocenę, albo nie mam czasu na rozmowę, albo a co to panu przeszkadza, albo, albo, albo...

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Oferujesz list ekonomiczny? Taki zwykły nie polecony? 

Nie boisz się?

Sprzedajesz jako firma? 

oznacz moderatorów

Prac_Scenografa
#9 Pomysłodawca#

Jako firma i nie boję się 🙂 Dałem jako przykład. Tak samo bywa z poleconymi ekonomicznymi.

oznacz moderatorów