anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

komentarze niezgodne z regulaminem

babysdreams
#9 Pomysłodawca#

Witam jak to jest , klient kupuje towar kupujac akceptuje mój regulamin czas dostawy jasno i wyraźnie mam napisane wszedzie 7 dni roboczych ! klient w 4 dniu pisze negatywa ze nie dostal towaru ze jest oszukany przecież to rece opadają do tej szerzącej sie obłudy !!! jak mozna kupic cos zrezygnowac przed wysyłka i dac takiej tresci negatywa nie dosc nie kupiła po to żeby dać negatywa odstapiła od umowy przed wysyłka ja kase zwróciłam wiec co zakup był tylko po to zeby dac negatywa a allegro nic na to jak na LATO !!!!!! 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@babysdreams 

Ludzie nie czytają regulaminów aukcji, nie sprawdzają czasów wysyłek etc.

Albo wybierają taką a nie inną formę wysyłki, gdzie podana jest cena przed zakupem, a potem obniżają w gwiazdkach za koszt dostawy.

Ja kiedyś zabraną 1 czy 2 gwiazdki za koszt dostawy pczkomatem za 8,99. Przesyłka była też z dnia na dzień i też jedna giazdka zabrana.

Nic nie zrobisz.

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@pogotowie-it  wczoraj miałem identyczną sytuację. Najniższę koszty wysyłki w aukcji mam 5,9 (polecony allegro), klient wybiera paczkomat z 8,99 (przy zakupie za 2pln) i obcina jedną gwiazdę za koszty wysyłki. Moim zdaniem w momencie gdy na aukcjach mamy ceny wysyłek zgodne z cennikiem allegro, to nie powinno być możliwości "obcinania" gwiazdek. 

Endrju
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@a_brod 

Niestety nie mamy na to wpływu 😞

oznacz moderatorów

babysdreams
#9 Pomysłodawca#

nalezalo im by tak zrobic na sklepie oficjalnym kupowac rezygnowac i negatyw bo to jest nie dorzeczne co oni wyprawiaja ze sprzedajacymi mi im pieniadze Pani a oni zero szacunku traktuja nas jak swoich pracowników a nie przedsiębiorców ktorzy korzytsaja z ich platformy  

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

negatyw to pikuś

Kupujący zakłada ci dyskusję, gdzie admin z allegro, żąda od Ciebie potwierdzenia wysłania towaru lub też zwrotu wpłaty

piszesz że masz czas na wysyłkę a admin zawiesza Ci konto

bo inni sprzedawcy wysyłają szybciej

 

taki jest obecnie standard obsługi allegro

oznacz moderatorów

EskleB_pl
#8 Zapaleniec#

kiedyś allegro potwierdziło mi,  że Kupujący ma prawo wystawić negatywa, jeśli uzna że cena towaru była za wysoka. jest to zgodne z ich regulaminem.

nie ma znaczenia, że tylko ja mam dany towar.

 

oznacz moderatorów

peentech
#9 Pomysłodawca#

Cały ten system ocen jest do gruntownej przebudowy, a wielu klientów mają problemy, albo z czytaniem, albo ze zrozumieniem tego co przeczytali to już inna sprawa.

oznacz moderatorów