anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konieczność ręcznej zmiany cen

Luxxp
#10 Popularyzator#

Witam, zauważyłem dzisiaj dziwną podatność na moim jednym koncie firmowym. Mianowicie, przy grupowych zmianach cen w ofertach wyskakuje błąd. Niezależnie od tego ile tych ofert jest zmienianych 1 czy kilkadziesiąt. Problem dotyczy tylko cen, a np. liczba szt. i inne pozycje zmienia grupowo bez problemów. Najdziwniejsze jest to że ręczna zmiana ceny przy każdym produkcie działa prawidłowo i można wystawić tak dany produkt zarówno pojedynczo jak i grupowo. Nie mogę tylko grupowo zmieniać cen w ofertach. Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Jak to naprawić? Bo nie uśmiecha mi się ręczna zmiana cen w kilkuset ofertach. A patrząc na to co się obecnie dzieje na allegro jestem w stanie uwierzyć, że to celowa zagrywka żebym miał problem z podniesieniem cen w ofertach...

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

olatoys_ad
#8 Zapaleniec#

U nas to samo, każda edycja ceny ręcznie ! O co chodzi ????

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to typowe zagranie allegro

nie macie w ofertach uzupełnionych wszystkich wymaganych parametrów

to cena się nie zmieni

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@RED Obeznany:D

Swoją drogą to też jest wkurzające, że gdy pojawiają się jakieś wymagane parametry w trwających ofertach, to allegro nie wysyła mejla z taką informacją (tylko człowiek się dowiaduje w trakcie edycji, albo gdy się nie wznowią).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

olatoys_ad
#8 Zapaleniec#

Mam wszystkie parametry uzupełnione ...

oznacz moderatorów

Luxxp
#10 Popularyzator#

Mam wszystkie parametry uzupełnione. W innym wypadku nie mógłbym wystawić aukcji na nowo po ręcznej zmianie ceny. Gdy edytuję ofertę ręcznie i brakuje parametru to nie ma możliwości jej wystawić bez uzupełnienia tego parametru.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sprawdźw panelu ,, uzupełnij parametry ,,

oznacz moderatorów

Luxxp
#10 Popularyzator#

Sprawdzałem już wczoraj. Wszystko czyste. Nie ma parametrów do uzupełnienia. 

oznacz moderatorów

Luxxp
#10 Popularyzator#

Nagle zaczęło działać i już mogę grupowo zmienić cenę produktu. 

oznacz moderatorów

olatoys_ad
#8 Zapaleniec#

olatoys_ad_0-1592385790979.png

 



Dzień dobry,

dziękuję Państwu za wiadomość i przepraszam za dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź.

Problem występował po naszej stronie i został już poprawiony. Proszę o ponowne sprawdzenie i przepraszam za powstałe utrudnienia.


Pozdrawiam

oznacz moderatorów