anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto firmowe allegro

rafi_2004
#9 Pomysłodawca#

Witam

Jednoosobowa działalność .

Firmę prowadziła żona . Teraz ja otwieram a żona zamyka. Przejmuję środki trwałem firmy , towar . Adres ten sam , nazwa tylko człon z imieniem inny . Czy konto też przejmę po zmianie  ?

Dużo pracy włożone w to konto i szkoda by było .

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

Zbycie przedsiębiorstwa

Konto firmowe może przejść na rzecz innego przedsiębiorcy w przypadku przeniesienia praw i obowiązków przedsiębiorstwa lub jego części.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/kiedy-i-jak-mozna-zmienic-dane-pr...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

rafi_2004
#9 Pomysłodawca#

No bardzo pomocna odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Więcej się nie da skoro kupiłeś firmę od żony masz tam wszystkie kroki opisane co więcej oczekujesz 😉

  1. Skontaktuj się z naszym zespołem
  2. W e-mailu podaj dane nowej firmy oraz formę działalności (np. spółka cywilna, jednoosobowa działalność gospodarcza). Poinformujemy Cię, czy taka zmiana będzie zgodna z Regulaminem Allegro.
  3. Jeśli odpowiedź z naszej strony będzie pozytywna, wprowadź dane nowej firmy i załącz skany potwierdzające jej działalność. Zrobisz to w zakładce Dane konta Allegro. Na koniec kliknij [Wyślij do weryfikacji].
  4. Po pomyślnej weryfikacji danych przez administratora Allegro, otrzymasz e-mailowe potwierdzenie zmiany danych.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

rafi_2004
#9 Pomysłodawca#

Allegro w komunikacji to jakaś porażka lub pomyłka jak kto woli .

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Nic nie zrobisz, jak chcesz przenieść konto musisz przez to przebrnąć 😉  spisz umowę, przygotuj skany dg, opisz i wyślij, potem meliska i oczekiwanie na odpowiedź po różnie może się to potoczyć 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rafi_2004 dodam, że @kostas11 udzielił prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Jeśli przejmujesz biznes należy dokonać zbycia. Wierz mi, jeśli wykonasz prawidłowo i sprawnie wszystkie wymienione kroki to zbycie pójdzie szybko. Zamiast narzekać na komunikację, po prostu najpierw się do niej zabierz 😉 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów