anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koronawirus PILNE ! zmiany lub doinformowanie.

PARKER31
#3 Debiutant#

Witam,
w związku z sytuacją kryzysową związaną z wystąpieniem koronawirusa na terenie Polski przewidujemy problemy w realizacji transakcji.
Może to być związane m.in. z trudnościami w pracy spedycji, ograniczonymi strefami przemieszczania się, problemach kadrowych czy przestrzeganiem domowej kwarantanny. W związku z powyższym mam pytanie czy serwis może umożliwić wypisanie urlopu na allegro w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem urlopu lub wystosowanie ogólnej informacji, dostępnej w każdej aukcji, o możliwych problemach z realizacją zakupu. Przewidujemy wzrost zainteresowania sprzedażą on-line ale też trudności w jej realizacji i ogólnym niepokojem i poddenerwowaniem społeczeństwa. Nie chcielibyśmy, aby to wpłynęło na ogólną ocenę sprzedaży, dyskusje na allegro, opinie negatywne itp. Dlatego proszę o ułatwienie doinformowania klientów o możliwych problemach z realizacją transakcji. Liczę na szybką odpowiedź i pomoc.
Z uszanowaniem.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@PARKER31Sprawdzałeś czy nie ma podobnego postu już na forum? ( podpowiem : są takie)

A co do meritum : Podobno Allegro ma jakiś plan, na razie nie wiemy jaki. Ale ich sugestie to np : ogranicz ofertę.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

PARKER31
#3 Debiutant#

Dziękuję za odpowiedz, i tak sprawdzałem. Ale informacja że mają rozwiązanie lub rozwiązania będą systematycznie wprowadzane to nie odpowiedz.  Należy je wprowadzić natychmiast PILNIE, zakończenie ofert ? Naprawdę ? To nie sposób... na rozwiązania problemu sklepu. Jeśli idzie wprowadzić informacje " WAŻNE Informujemy, że zgodnie z obwieszczeniem Ministra Zdrowia z 10.03.20 niektóre towary nie mogą być eksportowane poza granice Rzeczypospolitej Polskiej. Towar znajdujący się na tej ofercie może należeć do tej grupy"  To równie można dać sprzedawcy możliwość poinformowania klienta o problemach które mogą wyniknąć podczas  realizacją zamówienia.  Pozdrawiam

oznacz moderatorów