anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Korzyści z tytułu Supersprzedawca

JarDyn2012
#8 Zapaleniec#

Cześć przyjaciele , podpowiedzcie proszę jakie są korzyści z tytułu Supersprzedawca i czy warto o to się starać .

Dzięki pozdrawiam i życzę słońca:)

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

serwis-texas
#19 Nestor#

@JarDyn2012 

Ja w mojej branży nie widzę wcale. Zapewne są działy, kategorie gdzie to może mieć wpływ. Ja, osobiście jak coś kupuje to zaznaczam filtr supesprzedawca. Wpływu na pozycjonowanie ofert to na bank nie ma. Zresztą co dziś ma wpływ na pozycjonowanie w połączeniu z produktyzacją, promowaniem, Adsami to już nawet Allegro nie wie. Napewno nie przeszkadza ale czy pomaga, wg mnie mało.

oznacz moderatorów

JarDyn2012
#8 Zapaleniec#

Dzięki kolego 👊

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@JarDyn2012 Poza monetami jakie otrzymujesz co miesiąc , które stymulują sprzedaż raczej nie widzę . Zależy jak do tego podejdziesz  , osobiście sugeruję luźne podejście bez specjalnego ciśnienia .

oznacz moderatorów

JarDyn2012
#8 Zapaleniec#

Dzieki, tak chyba zrobię , podpowiesz krótko o tych monetach bo nie wiem nic .

Dzięki serdeczne 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@JarDyn2012 co miesiąc po kwalifikacji otrzymujesz pulę monet w ilości uzależnionej od obrotu , nie jeest ich dużo , ale wzrost sprzedaży w ofertach oznaczonych monetami sięga nawet 100%.

Mnie pula monet wystarcza na ok. tydzień . 

cała reszta tu -https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/super-sprzedawca/czym-jest-program-super-sprzedawca-i-jak...

 

oznacz moderatorów

JarDyn2012
#8 Zapaleniec#

Dzieki, biore sięza czytanie 🙂

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Monety mam od niedawna, zanim się obejrzałam, już zostały wykorzystane. Myslałam, że będzie ich więcej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI osobiście w ofertach oznaczonych monetami podnosze cenę , wystarczają na trochę dłużej , a trochę więcej wpada na konto 😁 . Skończą się monety obniżam .

oznacz moderatorów

JarDyn2012
#8 Zapaleniec#

Swietna podpowiedż dziękuję

oznacz moderatorów

JarDyn2012
#8 Zapaleniec#

Dzięki zaczynam rozumieć 🙂

oznacz moderatorów