anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kradzież konta( zmiana hasła i loginu)

m249saw
#7 Wielbiciel#

Witam. Pisze z konta prywatnego, ponieważ nie mam możliwości wysłania wiadomości z konta firmowego, a nie wiem jak inaczej mogę skontaktować się z biurem obsługi allegro. Straciłem możliwość zalogowania się na konto firmowe. Ktoś włamał się na konto i zmienił dane logowania. Sprawdziłem skrzynkę pocztową i w spamie mam wiadomości ze 8.09.2022 nastopil proces zmiany adresu mailowego. Nic takiego nie robiłem. Dziś przy próbie logowania otrzymuje informację o niepoprawnym wpisaniu hasła. W ostatnim czasie nie zmieniałem hasła. Prośba o  zmiane maila także nie wyszła z mojej inicjatywy. Proszę o pilny kontakt. Problem dotyczy konta: Mobtelczko

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@m249saw dziekuję za wiadomość! Zgłosiłam sprawę do Działu bezpieczeństwa i przywróciliśmy dane do logowania. Powinieneś mieć już możliwość zalogowania się na konto. W kwestii szczegółów poproszę o kontakt przez formularz (nie na forum z uwagi na ochronę danych osobowych).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

m249saw
#7 Wielbiciel#

10/10

Dziękuję pani za pomoc 🙂

Ogroooomny plus za szybką i świetną pomoc!!!

Dane do logowania i zmiany hasła powróciły. Zmieniłem hasło i zalogowałem się poprawnie. Dziękuję bardzo !

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@m249saw bardzo się cieszę, że mogłam pomóc 🙂 Pozdrawiam serdecznie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów