anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kredyt Allegro

BCMuzyczne
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Czy ktoś z obecnych korzystał z kredytu Allegro, który otrzymuje się z MBank? Niewiele informacji jest na ten temat. Infolinia Mbank ma rozbieżne informacje (pisze, że trzeba konto prywatne podać a trzeba firmowe, pieniądze na konto według allegro w 2 dni, według m bank 30dni). Chciałbym wiedzieć czy były jakieś inne rozbieżności lub problemy z tą usługą u kogoś z użytkowników?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@BCMuzyczne, hej, jesteśmy w trakcie tworzenia artykułów do Pomocy w tym temacie. Postaram się jednak udzielić odpowiedzi na Twoje zapytania. 🙂 Gdybym coś pominęła, daj proszę znać.

Oczywiście kredyty dostępne na Allegro dla Sprzedających w serwisie zostały przygotowane we współpracy z mBankiem. Jednocześnie rozwiązania dostępne na Allegro są zarezerwowane wyłącznie dla użytkowników naszego serwisu. Być może stąd wynikają rozbieżności, o których mówisz?

Do uzyskania kredytu na Allegro nie są potrzebne żadne dokumenty finansowe czy zaświadczenia z ZUS/US. Dostępna kwota uzależniona jest od skali sprzedaży na Allegro. Decyzja o przyznaniu kredytu dostępna jest online w kilka minut. Jest tylko jeden warunek - krótki wniosek powinien zostać wypełniony poprawnie. Zawiera podstawowe dane adresowe oraz informacje o właścicielu firmy i jego przedsiębiorstwie.

Do skorzystania z kredytu w rachunku potrzebne jest założenie konta firmowego w mBanku, chyba że Sprzedający już je ma. To naturalny efekt tej formy finansowania - bank nie mógłby udostępnić limitu na rachunek innego podmiotu.

Jeśli miałbyś jeszcze bardziej szczegółowe pytania dotyczące swojej sytuacji, zachęcam Cię do skontaktowania się z nami w tej sprawie poprzez wiadomość mailową na adres kredyt@allegro.pl.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

BCMuzyczne
#8 Zapaleniec#

Z informacji, które uzyskałem w banku nie muszę mieć konta firmowego w MBank ale założenie takowego znacznie ułatwia sprawę, bo sami pobierają sobie ratę. Wypłata pieniędzy faktycznie jest od ręki. Informacja z zakładki mi już zniknęła ale według mnie jest informacja, która może prowadzić do błędnej interpretacji, gdyż pisze o prywatnym koncie, do którego posiada się dostęp a chodzi o firmowe. Na infolinii MBank ciężko było mi uzyskać sensowne informacje, odniosłem wrażenie, że średnio co kojarzą temat:) Ostatecznie trafiłem na kompetentnego człowieka w banku, który wyjaśnił mi szczegóły.

oznacz moderatorów