anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiony przedmiot zbyt drogi - Negatywny komentarz.

krejzole
#14 Krzewiciel#

Klient wystawił negatywny komentarz. Żali się w nim że zakupiony przedmiot za 25 zł jest zbyt drogi bo znalazł w sklepie za 3 zł. 😂

Tylko że mój wykonany jest na maszynach sterowanych numerycznie ze stali nierdzewnej  a ten "zakupiony taniej" z jakiegoś żeliwa wytapianego w dymarkach. Taki zrobiony "za miskę ryżu".

Nieźle się dzieje. Chyba bieda pomału puka do klientów drzwi.

Jeszcze zbluzgał mnie doszczętnie jak mu chciałem doradzić, trochę szkoda człowieka bo kupił badziew i będzie płakał jak mu chatę zaleje.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ta ocena sprzedawcy powinna być skasowana a powinien zostać wystawiona ocena produktowi 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@krejzole pocieszę Cię, bo ja dostałem nega za to, że allegro pokazało klientowi dostawę w sobotę i klient tym skuszony wybrał allegro polecony zakładając, że dostanie przesyłkę w weekend przy tej formie dostawy. W złości ocenił obsługę na 1 gwiazdkę, a towar, który jest oryginalny ASO również na 1. Czyli niezgodnie z prawdą. Śmieszne jest, że kupując produkt za ponad 100zł chciał przyoszczędzić 1-2 zł na przesyłce, a dodatkowo zależało mu na czasie. Zresztą takich "januszy" mam pełno, co to płaczą mi, że szybko wysłać, bo pilna sprawa a opłacają najtańszą przesyłkę 🙂

drugi kwiatek, gość kupuje wkład lusterka i wymaga ode mnie, żebym w opisie zawarł informacje, jakich cech ten produkt nie posiada. Czyli zamiast napisać co kupuje, mam mu napisać, czego nie kupuje. Ludzie już powariowali.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

gonia_krak
#8 Zapaleniec#

Dlatego ja za te użerania sie z "myślącymi inaczej"  podziekowałam za współprace przez portal który nie reaguje na takie kwiatki. Na szczęście na alle nie kończy się świat i jest duzo innych mozliwości pracy. Kolejny temat to uzupełniania tych wszystkich numerów EGEITIN itp cudów. Jak ja mam mieć numery na narzędzia produkowane 20-30lat temu? Narzędzia również i nowe ale bez tego nie wystawie albo muszę kombinować i ściągać z innych produktów byle tylko dodać ogłoszenie? Czemu ma to służyć? Podejrzewam ze 80% tego co się tu sprzedaje nie odpowiada tym numerom! Jakiś nadgorliwy się znalazł co wymyślił że przechytrzy wszystkich i masa ludzi odeszła stąd bo utrudnili sprzedaż biorąc dodatkowe pieniądze bo już 9% to za mało. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@krejzole czy chcesz, abym spróbowała zadziałać w sprawie tego komentarza? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ to i mnie usuń ze 3 .... tak przy okazji 😀

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria trochę przeceniasz moje możliwości 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

No ja chciałem kupić coś u Ciebie, ale towar śmierdzi papierochami...... Ponadto tylne negatywów...... 🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Halfrunt towar na pewno nie bo mam w sklepie środki łatwopalne , ale kiedyś przyjeżdżał do mnie kurier  ,w samochodzie miał tak najarane ,że oczy szczypały , trudno dociec , po 30 latach w perfumerii z powonieniem u mnie kiepsko .

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Wiele osób odsyła Panią Walewska po użyciu dwa razy na wesele ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@brakestop nie mam zwrotów tych produktów , jeden się przytrafił przed świętami i co najlepsze !!! powód ,, nie dotarło na czas ,, a paczka zaliczona do szybkich nadań , dostarczona na drugi dzień po zamówieniu  ,widać pac....klient urządził sobie wyścig kurierów i moja dotarła jako druga .....takie życie .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Ale pozytywne?🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krejzole Az tam masz dobre serce trochę szkoda człowieka bo kupił badziew i będzie płakał jak mu chatę zaleje. Należy usunąć ten negatyw, nawet za dobre serce

oznacz moderatorów

Client:50260343
#7 Wielbiciel#

Podeślij mu tego linka 😉

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zadoscuczynienie-dla-firmy-za-negatywna-opinie-w-internecie-Jest-uz...

Nareszcie coś dla nas nie tylko przeciwko sprzedającym wymyślanie przepisów 😉

 

oznacz moderatorów

Client:50260343
#7 Wielbiciel#

Po lekturze spójrzcie na opinie pod artykułem, po czerwonych łapkach od razu widać kogo zabolało 😅

A najlepsze jest że cześć z piszących opinie nie zrozumiała o co chodzi, myślą że chodzi tylko o pompę ciepła chyba i tylko o tą jedną sprawę. 😂

My mamy w końcu precedens teraz to się takich spraw zacznie 😁

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:50260343 w Polsce nie ma precedensów w tym problem że w podobnej sprawie 20 sądów wyda 20 różnych wyroków a wyrok sn potraktują jako pomoc prawną tzn jak sąd niższej instancji nie zechce to nawet nie musi się z nim zapoznać

oznacz moderatorów