anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący grozi obniżeniem oceny

megii_ss
#12 Orędownik#

Z różnymi cudakami już miałam doczynienia, ale coś takiego widzę pierwszy raz. Czy to jest normalne podejście kupującego do sprzedawcy i ocena transakcji ? Opera Zrzut ekranu_2022-05-09_100056_allegro.pl.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@megii_ss no trochę dziwne wręcz klienci proszą o F w formie papierowej , ale problemu w tym osobiście nie widzę .

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

dla mnie to nie jest problem bo i tak tą fv muszę wystawić, ale pytanie było inne 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@megii_ss a co masz na myśli pisząc ,,ale pytanie było inne ,,, biorąc po uwagę to co napisałem 😁

oznacz moderatorów

Templar78
#10 Popularyzator#

Nie potrzebnie zawracasz sobie głowę takimi głupotami. Wystaw fakturę w formie elektronicznej i zapomnij o tym jak najszybciej 🙂

 

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Ale czasami przez nieuwagę, nawał pracy niedoczytasz, zapomnisz o wiadomości od kupujacego, wyślesz fv nie tak jak chce kupujacy bo kupujący ma fochy i oszczędza na swojej drukarce 😂 i cyk obniżona ocena - przecież to jest chore, a to że jest to głupota to swoją drogą, ale tak mnie naszło 😉

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@megii_ss ale Ty doczytałaś czyli gra i buczy no ... i jesteś do przodu kartkę papieru 🤣

oznacz moderatorów

papirus-rawa
#9 Pomysłodawca#

Może kupujący sam sprzedaje na Allegro, nie ma czegoś na stanie i wysyła to prosto od Ciebie do klienta?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@megii_ss Bardzo nieładnie ze strony kupującego, a wystarczyłoby poprosić.

oznacz moderatorów