anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący próbuje wymusić dodatkową rzecz

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Witam 

Kupujący zakupił towar miesiąc temu i było wszystko okej

Dziś dzwoni i domaga się kolejnej rzeczy w zestawie

(Wysłane zgodnie z opisem i wytycznymi które miałem w opisie)

Dopatrzył  na innych stronach że zestaw powinien mieć 3 dodatkowe elementy (baterie)

A w zestawie była pomniejszona cena i wyraźnie w kilku miejscach wskazane że są dwie sztuki

Niedawno kupiłem w lepszej cenie zestawy i niedużo drożej dałem zestaw z 3 sztukami

 

On teraz chce dopłacić tylko różnice i że mam wysłać kolejną rzecz

I nie może zrozumieć że nie mogę tak zrobić.

Powiedział że zwróci ten zestaw i kupi drugi a mam mu wysłać tylko akumulator

Oczywiście odpowiedziałem że tak nie będę ryzykował

Bo znów oskarży że kupił zestaw a dostał akumulator

A ja bez akumulatora, i poprzedniego zestawu bo chciał tylko kliknąć zwrot i nie zwracać 

 

Powiedział że będzie domagał się przez dyskusje że ma dostać tą rzecz.

Gość prowadzii chyba tak zwany sprzedaż na pośrednictwie bo kupował różne rzeczy na różne adresy i sam powiedział że kupujący od niego zamawiał 3 Aku

A na początku się przyznał że nie doczytał i próbuje zrzucić na mnie teraz wszystko

Różnica w zestawach to 72 zł a koszt rzeczy w hurcie to 242 zł 

 

Proszę o pomoc co w takiej sytuacji 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra napisz że reklamację odrzucasz, dostał co kupił a straszyć se może 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz że otrzymał to co było w ofercie, mógł nie kupować.

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Twierdzi że sprawdził specyfikacje na stronie producenta i kupił, a nie doczytał i chce się "dogadać" i że mam mu wysłać za bezcen ..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A odstąpić od umowy zakupu nie może?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LEFFF !!! przeczytaj zanim się wypowiesz cyt ,,Kupujący zakupił towar miesiąc temu ,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odpowiadaj jak nie masz nic mądrego do napisania, jak sprzedający wyrazi zgodę to mógłby więc zamilcz nim coś chlapniesz mordengo. 😛

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Minął miesiąc - nie może zwrócić a przede wszystkim nie chce zwrócić bo twierdzi że nie ma czasu, a tak naprawdę sprzedał towar dalej i go używali - po prostu nie ma czego zwrócić

 

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Na początku niby się zgodziłem, ale stwierdził że nie ma czasu odsyłać.. zaczął mnie obrażać i powiedział że będzie się domagać przez allegro to co ma mieć .. więc już nie  będzie miał możliwości.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok to odrzuć jego roszczenia i skończ z nim.

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Za chamstwo chyba trzeba tak zrobić, tylko mnie zastanawia czy może się czegoś domagać skoro było tak wypisane 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra Jeśli to co otrzymał było zgodne z tym co znajdowało się w treści oferty to domagać się może ale nie ma ku temu żadnych podstaw prawnych.

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Witam, kupujący założył dyskusję- allegro mu zakończyło, założył ponownie za tą samą sprawę- już bez mojej odpowiedzi w dyskusji mu zakończyli

z negatywem się niestety liczę- ale patrzę że on kupuję z dwóch różnych kont ( widzę po fakturach i danych) i kupił dwa miesiące wcześniej inny przedmiot u mnie

Czy może wstawić dwa negatywy z dwóch różnych kont ?

 

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra Napisz, że otrzymał dokładnie to co zakupił w ofercie i reklamację odrzucasz - nie widzę tu nic do dogadywania się skoro mówisz, że towar zgadzał się z opisem.

 

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

W pierwszym akapicie w aukcji na zdjęciu dokładnie i obok dokładny opis to co dostał. Zawsze wyraźnie pisze ile sztuk czego i jakich produktów jest w paczce, ale wpisał sobie nazwę na innej stronie nazwę zestawu i było jak pisałem inne baterie- konsultant allegro przyznał że można sobie modyfikować aukcje ale trzeba opisać - jest to częsta praktyka - po prostu dostosowuje się do różnych klientów 

oznacz moderatorów