anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący twierdzi, że konto w grze nie działa, co mogę zrobić?

Serwerk15
#7 Wielbiciel#

Witam sprzedałem konto w grze Call of Duty . Konto było moim prywatnym , zakupionym legalnie za 60 euro dostępem do gry co widniało w historii portfela. Kupujący po 2h napisał ze konto, jest zbanowane i że meczów nie wyszukuje. Próbowałem z nim się skontaktować , doszło do ostrej wymiany zdań , próbował mnie zastraszyć adwokatem za 120zł , wyśmiałem go. Teraz założy dyskusję, próbuje wymusić zwrot od allegro twierdząc ze konto jest dobre ale wyszukuje mu mecze z chetarami, nawet nagrał na yt filmik , gdzie wymusił rozgrywkę z cheaterami i twierdzi , że to wina mojego konta. Konto sprzedałem dobre i nie banowane, nie grałem tam od 3 miesięcy , chciałem odzyskać parę groszy, skoro nie gram. Czy miał ktoś podobną sytuację, A i zakupione na allegro lokalnie i nie uwzględniłem reklamacji teraz przysługuję mu ochrona kupującego . Kontaktowałem się już z Allegro, nawet telefonicznie, ale widzę , że oszuści maja tutaj raj.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Serwerk15 poproś o dane do konta żeby rozpatrzyć reklamację i sprawdzić czy coś nie tak, jak wszystko gra odrzuć reklamację jak coś siadło oddaj kasę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Serwerk15
#7 Wielbiciel#

Wszystko gra z kontem, odrzuciłem reklamację, dalej w zaparte brnie w swoje. Do tej pory żadnych dowodów nie przedstawił , nie próbował się ze mną skontaktować . Wstawił screena, że jakieś konto zostało zbanowane, nie wiadomo jakie gdzie i kogo

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Serwerk15 tak jak napisaliśmy w dyskusji, odrzuciłeś reklamację i miałeś do tego pełne prawo, Kupujący może złożyć wniosek o rekompensatę z POK, jeśli się tak stanie, możesz skontaktować się z nami i wyjaśnić sprawę. Nie wiem jaka będzie decyzja o wypłacie rekompensaty, ale masz możliwość przedstawienia Twojego punktu widzenia dla tej sprawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@Serwerk15 Reklamację musisz rozpatrzyć, możesz ją uznać lub odrzucić. Jeśli uznasz, oddaj kupującemu pieniądze. Jeżeli odrzucisz, a już jest Dyskusja, licz się z tym, że kupujący wystąpi o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących i jeśli rekompensatę otrzyma, Allegro może żądać od Ciebie zwrotu kosztów. Jeżeli nie oddasz, mogą Ci zablokować konto i wszystkie konta powiązane, rodziny znajomych itp. Były tu opisywane wielokrotnie płacze sprzedawców po takim zablokowaniu kont.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Paint_Box Z tym banowaniem kont rodziny i znajomych, bo jeden z członków rodziny nie uznał reklamacji to już wprowadzasz w błąd.

oznacz moderatorów