anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KUPUJĄCY WYSTAWIŁ OPINIE NEGATYWNĄ NIE REALIZUJĄC KUPIONEGO ZEGARKA

noe1960
#7 Wielbiciel#

KUPUJACY NIE DOTRZYMAŁ UMOWY KUPNA ZEGARKA  PO WYGRANEJ LICYTACJI , DOSTAŁEM ZWROT PROWIZJI OD ALLEGRO ZA TEN ZEGAREK  .. KUPUJĄCY DLA ZABAWY WYSTAWIŁ MI NEGATYWNĄ OPINIE , JESTEM PODWÓJNIE POKRZYWDZONY , BRAK WPŁATY ZA ZEGAREK  I  NEGATYWNĄ  OPINIE NA MOIEJ STRONIE.

ALLEGRO ZASŁANIA SIĘ PRZEPISAMI - TO JEST ŚMIESZNE..

Kupujący zawiera umowę ze Sprzedającym, potwierdzając zakup za pomocą przycisku „kupuję i płacę” lub innego o podobnym znaczeniu.

Umowa została zawarta między stronami, zatem kupującemu przysługuje prawo do pozostawienia komentarza po zakupie. Fakt przyznania rabatu transakcyjnego nie ma wpływu na to, że kupujący może wystawić komentarz po zakupie. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@noe1960 Po anulowaniu transakcji, komentarz zostanie automatycznie unieważniony. W przypadku licytacji transakcja jest anulowana po 30 dniach bez realizacji wpłaty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka Rozumiem że można dostać komentarz negatywny jak są do tego konkretne powody i strony nie potrafią w inny sposób się dogadać ale gdy ktoś coś kupuje i za to nie płaci nie powinien mieć możliwości wystawiania oceny ,jedynie sam powinien być upomniany lub jak sytuacja będzie się powtarzać zablokowany . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale 30dni negatyw ma wpływ na jakość?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@LEW334 Oczywiście, że ma... Dział to też w drugą stronę - klient kupił u mnie choinkę, nie dał rady zapłacić przez Allegro, więc umówiliśmy się na wysyłkę za pobraniem, choć nie miałem ustawionej takiej opcji w sprzedaży. Klient zadowolony, bo produkt otrzymał - a trochę kombinowania z wysyłką było. koro zadowolony, to wystawił komentarz. Ja o zwrot prowizji nie wystąpiłem, bo przecież transakcja zakończona sukcesem. Po miesiącu - bum - komentarz usunięty... Bo wpłaty przez Allegro nie było...

oznacz moderatorów