anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zaczynają się czuć jak święte krowy ?

CAIEN
#8 Zapaleniec#

KUPUJĄCY zaczynają przesadzać ? ŚWIĘTE KROWY ?!! Czy zauważyliście co się dzieje ?

Coraz więcej gwarancji , odstąpienia od umowy   kupują nowe produkty  zwracany towar używany (twierdzą że nie używali )   , anulowanie kombinowanie   , wypożyczanie sobie towaru i odstąpienia , teraz allegro będzie zwracać z POK i nam doliczali te zwroty jakaś paranoja . Przecież allegro nie powinno rozpatrywać wręcz za nas reklamacji  .

+działając jako super sprzedawca ostatniego dnia miesiąca kupujący odznacza dyskusje jako nie nierozwiązana a następnego dnia jest kwalifikacja i status super sprzedawcy zostaje odebrany  , kupujący założył dyskusje 2 tygodnie wcześniej i nie odesłał reklamowanego towaru  bo miał kwarantannę i dał nie rozwiązaną no bał się że allegro zaniknie jak   

+ja pisze ze wysyłam  towar do 2 dni roboczych allegro pisze na   mojej aukcji KUP TERAZ  JUTO U CIEBIE 

😀

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wiele wpisów już było na ten temat ,klient ma coraz więcej praw i jest wszędzie chroniony .Z jednej strony dobrze ale szkoda że sprzedawca pomocy oczekiwać aż tak bardzo nie może i jest za wszystko odpowiedzialny nawet za nieznajomość regulaminu tych co u niego kupują.

oznacz moderatorów