anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier allegro dpd -

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

Czy podpisaniu umowy allegro DPD - macie problemy z odbiorem paczek przez kuriera . W moim przypadku kurier się nie wyrabia z odbiorami i zamiast być między 13-15 przyjeżdża o 20. Stoi pod bramą firmy kiedy już nikogo nie ma dzwoni domofonem a później ma pretensje że nikt nie wychodzi.

Czy tylko u mnie dpd nawala czy u was też - podpisałem umowę aby mieć taniej paczki poza smart - taki wymóg allegro ;(

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

A przed podpisaniem, nie było problemu, bo przeważnie ten sam jeździ bez względu jak zamówisz 🙂  a pamiętaj że teraz idzie więcej paczek i na dodatek przez allegro przejęli sporo rynku kurierskiego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

rozumiem , ale allegro wymaga podpisania umowy oraz aby paczki były nadawane w punkt - licznik tyka i liczy statystyki . a jak nie ma kuriera to my dostajemy po tyłku - pisałem do allegro - trzeba dogadać się z kurierem - po Pana sprawa kiedy będzie kurier - standard allegro 😉

 

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Teoretycznie w umowie raczej wskazuję się godziny odbioru paczek

W praktyce teraz są zawaleni i nie wyrabiają się

 

U nas jest tak samo z Inpost, mamy odbiory od 14-16, a kurier jest o 18-20 z nastawieniem bliżej do 20 

Jest to chwilowe, niedługo się skończy taki zajazd paczkami, raczej nie da się nic z tym zrobić bo człowieka nie postawią nowego na kilka tygodni bo po co przecież ^^

 

Zawsze można spróbować reklamować odbiory na stronie/u opiekuna

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

kurier był o 20, zadzwoniłem do opiekuna ale o tej porze telefonu nie odbiera a oczekuje abym ja wychodził do kuriera.

Z wyjściem o 20 nie ma problemu mieszkam koło firmy - tylko prosiłem o telefon jak podjedzie - w firmie nie mieszkam, a on dzwoni domofonem i zdziwiony że NIKt nie wychodzi 

oznacz moderatorów

motogruszek_pl
#8 Zapaleniec#

spoko ja podpisywałem umowe w listopadzie a wzeszłym tygodniu mnie zablokowali bo podobno umowa sie skończyła i 3 dni ja przedłużali . a teraz nie mogę wysłać paczek bo wyskakuje błąd serwera dpd mówi ze unich jest ok a problem leży po stronie allegro

oznacz moderatorów