anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kurier DHL odbiera paczki co drugi dzien bo twierdzi ze nie moze kazdego dnia bo nie ma czasu

pershop
#7 Wielbiciel#

Zamawiam podjazd DHL poprzez allegro kazdego dnia a kurier DHL przyjezdza co drugi bo mowi ze nie ma czasu przyjechcac kazdego dnia bo sie nie wyrabia

co z tym zrobic?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pershop Cześć. Czy próbowałeś kontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z DHL? Możesz też napisać nam szczegóły przez formularz (https://allegro.pl/pomoc/kontakt), czyli przykładowe numery zamówień i zleceń podjazdów lub adres i skontaktujemy się z Przewoźnikiem 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pershop
#7 Wielbiciel#

Tak juz raz skladałem telefonicznie skarge/reklamacje do DHL i nic to nie dało

oznacz moderatorów

pershop
#7 Wielbiciel#

dzisiaj dzwoniłem do kuriera zeby przyjechał bo duzo paczek to dostałem odpowiedz ze nie ma szans dopiero jutro bo co drugi dzien a jest w miejscowosci 5 km od mojego punktu kazdego dnia i poprostu nie chce mu sie jechac kazdego dnia

oznacz moderatorów

pershop
#7 Wielbiciel#

dzien dobry

dzisiaj odrzucil mi pracownik allegro reklamacje która zlozylem na nieterminowy odbior paczek

stwierdzil ze to jest data i godzina podjazdu nie jest gwarantowana, lecz proponowana.

to jakies zarty!

od nas wymaga sie terminow itd, klienci wydzwaniaja a kurierzy moga przyjezdzac w jaki dzien im pasuje?

oznacz moderatorów