anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Smart przesyłka 40 zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklepkapi
#9 Pomysłodawca#

Witam, dodałem opcję dostawy Kurier Smart która powinna być dostępna od zakupu za min. 80 zł ( i tak też mi się wyświetla kiedy sprawdzam koszt dostawy przez moje konto), natomiast klientowi wyświetla się dostawa kurier Smart przy zakupie od 40 zł???  czy nie jest to trochę za iska kwota skoro musze dodatkowo zapłacić za nią 3,99? C

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Paint_Box
#12 Orędownik#

Klient może robić zakupy kliku przedmiotów Smart z kurierem od 80 zł od kilku sprzedawców. Na Ciebie mogło więc przypaść tylko 40 zł.

oznacz moderatorów
sklepkapi
#9 Pomysłodawca#

ok.. ale nikt jeszcze nic u mnie nie kupił z kurierem smart (bo dopiero go dodałem), ale przy każdej ofercie  ( a mam ich sporo) widnieje informacja że Smart kurier od 40 zł ... a nie powinno być że od 80? ( niezależnie od ilu sprzedawców klient kupuje) 

oznacz moderatorów
sklepkapi
#9 Pomysłodawca#

Już się doszukałem w internetach 🙂 promocja do 31 kwietnia Kurier Smart od 40 zł dla niektórych kategorii 

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/smart-z-kurierem-od-40-zl-w-kategoriach-z-odzieza-obuwiem-i-dod...

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Heh... Ja ostatnio mam zakupy za kilkanaście zł. z przesyłką  Allegro SMART paczkomatem. To pikuś... ostatni zakup był za 4,90 zł i darmowa wysyłka "Allegro Paczkomat SMART". Ja zapłacę 0,99 zł za wysyłkę SMART. Opłacę prowizję od sprzedaży przedmiotu. Zapłacę pracownikowi za spakowanie towaru. Doliczę koszty opakowania - jestem na minusie.

A jeszcze niech taki kupujący zwróci zakupiony przedmiot, bo nie jest mu potrzebny, zakupił tylko dla otrzymania korzyści majątkowej w postaci darmowej wysyłki. To już jest całkowicie w "plecy".

Chociaż teraz tak kalkuluję - gdyby kupujący wybrał opcję AllegroPaczkomat, bez smarta, to zapłaciłbym 0,89 zł prowizji. W sumie na jedno wychodzi.

Jedyny logiczny wniosek - cena przedmiotu do góry! - To nie są aukcje charytatywne. Sprzedający przecież ma prawo do zarobku.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów