anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit Wystawiania Ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
dubaifood
#1 Nowicjusz#

Czy w dniu dzisiejszym ktoś również ma problemy z wystawianiem aukcji? Wszystkie wpadają mi do szkiców i nie są wystawiane 😕

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mwmonety
#21 Demiurg#

U mnie wchodzą wystawiam i póki co nie ma problemu ale wczoraj wieczorem miałem kilka takich co poszły do szkicu.

oznacz moderatorów
carabella29
#8 Zapaleniec#

Ja mam to samo, gdzieś od 17-tej nie mogę nic wystawić. Co można z tym zrobić?

oznacz moderatorów
mwpartneronline
#9 Pomysłodawca#

U mnie dokładnie to samo. Nawet pisałem wczoraj do nich w tej sprawie, to oczywiście stwierdzili, że żadnych kłopotów nie odnotowali.... Dzisiaj przed południem wszystko było ok a teraz znowu to samo.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Coś faktycznie jest nie tak, oferty z API nie chcą się wystawić. Pewnie znów serwery się dławią 😄

Straszne opóźnienie jest. Pewnie chwilowe, jak zawsze

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Ja ostatnio zauważyłem inną ciekawą rzecz. Mam taką ofertę (w formie licytacji), która wznawia się co 10 dni, a która była wystawiona z opcją "planowane wystawienie", czyli o konkretnej godzinie (o której z reguły się wznawiała). Z reguły, bo od kilku tygodni oferta ta coraz bardziej się spóźnia (obecnie czas jej zakończenia wypada jakieś 15-20 minut później, niż godzina o której pierwotnie była wystawiona)😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere To akurat mogę zrozumieć, podają, że aktualizacja oferty może potrwać do 60 minut. Przewidzieli, że będą jaja w przyszłości jak się wszyscy rzucą na masowe zapychanie serwisu dropshippingiem z automatów 😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM To dot. pojawienia się oferty na listingach (bo nawet jeśli jej tam nie ma, to mając jej nr, znajdziesz ją przez wyszukiwarkę). Zresztą, do niedawna oferty zawsze wznawiały mi się z godziną pierwotnego wystawienia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów