anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limity na allegro

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

Witam

dalczego allegro wprowadza limity na wystawianie aukcji? Chciałem ostatnio skopiować aukcje ze swojego sklepu ponad 300 000 aukjci ( książki) i dostałem informację że mogę wystawić tylko 100 000 na jedno konto. Dziwne ponieważ konkurencja na po 480 000 aukcji i ciągle przybywa ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Jeśli odnotowałeś naruszenie regulaminu, zgłoś je tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8e311c44-98a3-4d2e-8f17-5dd78b81a519&subjectId=2a89619c-a...

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

nie chodzi o naruszenie regulaminy tylko pytam dlaczego jedni mają limit do 100 tyś jak ja ( jestem na allegro od 8 lat- każda książka jest inna) a inni antykwariusze wystawiają ponad 480 tyś przedmiotów mimo limitu do 100 tyś i ciągle im przybywa aukcji. czyżby byli równi i równiejsi ...?

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

dodam że chciałem wystawić na jednym koncie oraz osoba która ma 480 tyś przedmiotów też ma wystawione książki na 1 koncie

oznacz moderatorów

Client:78606108
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z kupieniem przedmiotu na limit Odnawialny mimo tego że konto BNP ma spłacony ostatni,na ich koncie wyświetlono 565zl a miałem limit 500. Jak kupić dalej cokolwiek i jak to zrobić

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

dostałem odpowiedz , że kiedyś nie było limitów a teraz są

To dlaczego skoro teraz są limity to użytkownicy pomimo posiadania powyżej 100 000 mogą dalej wystawiać przedmioty

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

napisałem , dostałem odpowiedz - wystawianie powyżej 100 tyś nie niemożliwe w obecnej chwili - i tyle . Jak zwykle żadnych konkretów.

mam używane książki każda jest inna , nie mam możliwość grupowania ich d jednej aukcji aby klient mógł sobie wybrać kolor czy rozmiar.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

zgłoś do odpowiednich instytucji kontrolnych nierówne traktowanie podmiotów

jeżeli występuje coś takiego na allegro

oznacz moderatorów

Client:78606108
#7 Wielbiciel#

No właśnie raczej nie bo spłacałem po 100zl odrazu a dostawałem wiadomości że mam zadłużenia konta i mam odp zbanku że mogę kupić a allegro że mam wykorzystany limit

oznacz moderatorów

Client:78606108
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam pytanie gdzie mogę znaleźć jakiegoś sprzedającego czy firmę by kupić w limicie bo cały czas tylko Alior itp a tam nie mogę

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@dolina_ksiazkiTak jak napisała @cloudcloud - zgłoś to ( chyba ze ta sama firma z różnych kont). Ale generalnie ma to chronić ALL przed zrobieniem śmietnika, zablokowaniem konkurencji itp... ma jakiś sens 🙂 ( co nie zawsze jest standardem )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Być może tamci wystawili przed zmianą limitu w regulaminie i wykupili wznawianie ofert.

oznacz moderatorów