anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z kupujacym dostal zwrot na konto pieniazkow nie

hoffik2
#7 Wielbiciel#

Sprzedalem.czesc na allegro został zrpbiony zwrpt pie iazkow na konto kupujacego  zadzwonił  do mnie poinformowalem go i zaistnialej sytuacji o zwrocie na ko.to i zaproponowalem wysylke za pobranie w tej samej kwocie  lecz kupukacy chciał tansza wysylke i poza allegro lecz odmowilem tego 

 Gdzyz ponioslem prowizje od sprzedazy tehp towaru. Nie dpgadalismy sie i kupujacy wystawilkomentarz negatywny ze sprzedaje podpicowane i uszkodzone rzeczy co jest nie zgodne bo nie ma tego towaru w rekach zeby wystawic taka opinie . Wypisuje oszczerstwa w moim kuerunku w dyskusji i 3razy zmienil juz komentarz negatywny co zrobic z tym fantem. Prosze o pomoc Hoffik2

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@hoffik2 

Pisałeś to na trzeźwo? 😂 Trzeci raz czytam i niewiele pojęłam.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Musisz poszukać w guglu tłumacza "na nasze"😀

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Kaliope_Brzeg  Fakt - jest to mniej czytelne niż wiadomość od współczesnego nastolatka.

I to takiego z dysgrafią + dysleksją + dysortografią.

I to takiego półżywego od środków odurzających.

😟

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@hoffik2 Był tu niedawno taki sam temat i niestety Allegro nie usunęło komentarza. Nic nie zrobisz > musisz przeżyć "psy szczekają, karawana idzie dalej"

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Choć ciężko zrozumieć co masz na myśli wychodzi mi na to, że skoro klient towaru nie otrzymał, to komentarz powinien zostać usunięty.

oznacz moderatorów