anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wystawieniem podobnej oferty

NovaGoods
#7 Wielbiciel#

cały czas wyskakuje komunikat

Coś poszło nie tak

Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro

Żadna zmiana w ofercie nie pomaga. Nie wiem jak to rozwiązać proszę o pomoc Screenshot 2024-07-30 at 16-06-56 Formularz wystawiania.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NovaGoods prześlij mi proszę zrzut całego ekranu (wraz z widoczną datą i godziną) oraz podaj numer tej oferty. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

NovaGoods
#7 Wielbiciel#

Aukcja nie ma jeszcze numeru oferty jest to pierwszy wystawiany przeze mnie przedmiot na podstawie danych z podobnej oferty jej nr.637591148520240730_164529.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NovaGoods spróbuj od wyczyszczenia ciasteczek i pamięci podręcznej, a także sprawdź, czy problem występuje na innej przeglądarce i w trybie incognito. Mieliśmy taki błąd, ale jest już naprawiony, więc nie powinien dłużej występować. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

NovaGoods
#7 Wielbiciel#

Niestety po zastosowaniu tych porad problem wciąż się powtarza. Spróbowałem wystawić inną ofertę i jest to samo.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NovaGoods w takim sprawdzimy to, ale prześlij mi proszę nowy zrzut, gdzie będzie widoczny cały ekran (wraz z widoczną datą i godziną). 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

NovaGoods
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  przesyłam, niestety muszę w ten sposób ponieważ print screen ucina pasek z datą i godziną .20240731_084844.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NovaGoods dziękuję, ale nie udało nam się powtórzyć tego błędu, dlatego czy możesz nam jeszcze raz przesłać zrzut z widoczną godziną oraz paskiem adresowym strony? Najlepiej będzie gdy w tym czasie na przeglądarce dodatkowo włączysz narzędzie deweloperskie (klawisz F12) i w nim wybierzesz zakładkę konsola. Wygląda to następująco:

konsolappr.png

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

NovaGoods
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  przesyłam20240731_114942.jpgFormularz wystawiania - Google Chrome 31.07.2024 11_43_10.pngFormularz wystawiania - Google Chrome 31.07.2024 11_43_10.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NovaGoods dziękuję, dzięki tym zrzutom udało nam się potwierdzić problem i nasz zespół pracuje już nad jego rozwiązaniem. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

NovaGoods
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  dziękuję, czekam na informację.

oznacz moderatorów