anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam taki problem mam zablokowane konto sprzedaży firmowe

POMI_PRODUCENT
#7 Wielbiciel#

Mam taki problem mam zablokowane konto sprzedaży firmowe, podobno za zbyt niską ocenę 

82,8%

jak mogę poprawić ten wynik, co mam zrobić aby odblokować sprzedaż?? Proszę o poradę jestem absolutnie zielony w tym temacie. Negatywy dostałem w okresie świątecznym, świąt bożego narodzenia niestety nie z mojej winy tylko z powodów spowodowanych dostarczaniem paczek w tym okresie przez kurierów. 

Co robić ? Na dokładkę powiązano to z innym kontem mojej żony innej firmy - inne dane inny adres i jej też zblokowali konto choć tam jest 100% 

Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@POMI_PRODUCENT Napiszę Ci jak to widzę, poszukaj innego portalu do sprzedaży, jak Ci się uda odblokować to cud, ale życzę powodzenia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😥

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@POMI_PRODUCENT czytając treść ocen widzę ,że problem nie leży po stronie firm kurierskich , ładne te stojaczki , ale są oceny mówiące o słabej jakości czy niestarannym wykonaniu , nie odpowiadasz w dyskusjach , mowa jest również o przetrzymywaniu czy też braku zwrotu środków

Musisz to wyjaśnić z DBT , poszukaj w skrzynce e-mail wiadomości i zastosuj się do wskazówek 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@POMI_PRODUCENT 75 łapek w górę i 15 łapek w dół 😞  pisz do 15 osób i proś o usunięcie komentarzy, jak Ci się nie uda zapomnijcie o sprzedaży na tym portalu 😞

Jeśli faktycznie powiązali z inną firmą i nic was nie łączy i nie kombinowaliście między kontami to zgłoś to do UOKiK bo w takim przypadku nie mają prawa blokować innego konta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

popekM
#7 Wielbiciel#

Próbuję zadzwonić do tych klientów i wyślę im jakieś gratisy może się uda. A co do tego drugiego konta to tak jest że to moja żona założyła sobie konto firmowe ze swojej firmy zarejestrowane w tej samej miejscowości ale na innej ulicy, nip inny itd. Sprzedała okolo 10 transakcji - wszystko ok i zablokowali jej konto sp[rzedaży, możliwe że po ip komputera lub coś takiego? da się od tego odwołać? To jest takie w sumie domniemanie ?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Decyzję o zdjęciu blokady możesz tylko otrzymać od Działu bezpieczeństwa allegro jak ich przekonasz ,ale rozmowa może być trudna bo z tego co na forum piszą to łatwiej jest ze ścianą się dogadać ,ale próbuj.

oznacz moderatorów

popekM
#7 Wielbiciel#

A można założyć nowe konto na firmę żony?? i zobaczyć co znowu się stanie?? Tam nie było blokady wcześniej żadnej - nie wiem na jakich zasadach połączyli to konto z moim a niechcą wyjaśnić

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie słuchasz, nie założysz już>zablokują, musisz dogadać się z DB albo szukaj innej platformy, jak pisałem Ci wcześniej.

oznacz moderatorów

popekM
#7 Wielbiciel#

ok teraz rozumiem. 

oznacz moderatorów