anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam zablokowana sprzedaz, co robic?

LednahCompany
#8 Zapaleniec#

Witam, otzrymałam kilka negatywnych ocen, allegro zablokowało sprzedaż. Udało się usunąć większość, zostało 3 negatywnych ale sprzedaz w ciąż nie odblokowana. Co mam zrobić? Dzieki

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@LednahCompany Masz się kontaktować z Allegro i pytać o warunki odblokowania konta. Spełnisz warunki, konto zostanie odblokowane. Innej opcji nie ma. Pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LednahCompany Swoją jakość sprzedaży możesz sprawdzić w tym miejscu. Wyniki dotyczą ostatnich 30 dni - z tej zakładki dowiesz się z czym radzisz sobie dobrze, a co wymaga poprawy. Powinieneś osiągnąć co najmniej poziom neutralny. Przy wszystkich miarach w panelu wyświetlamy podpowiedzi. Wskazówki, jak możesz poprawić swój wynik, znajdziesz też w artykułach.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, zapisz się koniecznie na bezpłatny webinar dotyczący jakości sprzedaży organizowany przez Akademię Allegro. Podczas panelu będziesz mógł zadać na czacie pytania naszym ekspertom.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów