anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miniaturki z białym tłem a aranżacje - stanowisko Allegro

Kraina_Albumow
#9 Pomysłodawca#

Prośba do serwisu Allegro o zajęcie jednoznacznego stanowiska w sprawie standardu miniatur. Pamiętamy jak to wyglądało, po uporządkowaniu serwisu nawet sceptycy uznali, że estetyczniej to wygląda. Od jakiegoś czasu obserwujemy nawrót przekombinowanych miniatur pod pretekstem aranżacji. Wszystko pięknie tylko co jeśli owa aranżacja nie jest niezbędna do prezentacji produktu?

Idąc tym tropem postanowiłem zapytać pracowników Allegro poprzez FB jak to aktualnie jest. I dowiedziałem się, że można robić aranżacje nawet jak nie są one niezbędne aby produkt zaprezentować.

Chciałbym zatem wykorzystać taką możliwość wyróżnienia się ale boję się, że inny pracownik uzna za chwilę inaczej i aukcje z takimi miniaturkami będą usuwane. Proszę Allegro o zajęcie stanowiska w tej sprawie.

Przykład oferty z miniaturą w aranżacji, która została uznana przez pracownika Allegro za zgodną z regulaminem: 12030045256

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kraina_Albumow Cześć 🙂 Zasada jest taka, że miniaturka nie może wprowadzać w błąd Kupującego co do przedmiotu oferty. Takie zdjęcie będzie dozwolone, jeśli w opisie umieścisz też chociaż jedno zdjęcie z samym przedmiotem (bez podkładki, listków etc.)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kraina_Albumow
#9 Pomysłodawca#

I jako serwis nie boicie się doprowadzenia do sytuacji, że z miniaturek zrobi się festiwal kiczu?

A jak wobec tego zapatrujcie się na takie miniaturki: 6845136728, 10437481731

Jest tam ewidentnie drugi przedmiot, który przedmiotem oferty raczej nie jest bo wina oferować nie wolno. Jako kupujący nie muszę tego jednak wiedzieć i czy mam prawo uznać, że widoczna butelka jest w zestawie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kraina_Albumow Do jednej oferty przesłaliśmy upomnienie, nie ma pustego pudełka w opisie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów