anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Minimalna ilość paczek do odbioru przez kuriera w przypadku Allegro Inpost

GlobalHygiene
#8 Zapaleniec#

@accadia 

 Prosze o informacje czy jest minimalna, dzienna ilość jednorazowego odbioru paczek przez kuriera?

 Czy trzeba zadeklarować np. 5 dziennie za mniej jest dopłata? Czytam te regulaminy i nie widze tego.

 Jak to wygląda u innych dostawców. W DPD widziałam, że jak mniej niż deklarowana płaci się 4,99 zł. Jak to jest u innych dostawców w ramach umowy Allegro Smart.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@GlobalHygiene Jednorazowy odbiór paczek przez kuriera InPost jest bezpłatny, kiedy jednorazowo nadajesz 5 lub więcej przesyłek. 

W przypadku DPD jednorazowy podjazd kuriera jest darmowy, jeśli nadasz minimum 3 paczki. 

Wszystkie opłaty znajdziesz w Regulaminie: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jesteś tego pewna? Wczoraj albo przedwczoraj mignęła mi reklama  inposta na menedżerze, że po podpisaniu umowy już od 1nej paczki odbiór jest darmowy. 

W sumie i tak tego sprawdzać nie będę, bo jakoś po podpisaniu umowy dziwnie ludzie na dopłaty płaczą. A tak ich nie mam....

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AnnaG-Antyki Tak, ale zdaje się, że @GlobalHygiene jest zainteresowany jednorazowymi podjazdami bez podpisywania umowy. 🙂

Jeśli z kolei chodzi o umowy z Przewoźnikami, to już trzeba byłoby sprawdzić umowy indywidualne (przeważnie warunki na umowach są korzystniejsze, zatem niewykluczone, że w ich ramach już podjazd po jedną paczkę jest za darmo). 

oznacz moderatorów