anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość powiększenia zdjęcia przesłanego czatem od sprzedawcy

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Witajcie.

Jak w temacie, NIE MA możliwości powiększenia zdjęcia które przesyła pomiędzy sobą kupujący/sprzedający, czatem dostępnym w Allegro Lokalnie. Dlaczego ? Bardzo ale to bardzo się zdziwiłem, że ten element jest jeszcze w stanie średniowiecza : )

Otrzymałem zdjęcie z drukiem nadania do mnie przesyłki, właśnie zdjęciem. Niestety zdjęcie jest może i dobre, ale na czacie jest tylko w formacie 360x360px. Wybaczcie, ale nie mam wzroku dziesięciolatka. Poza tym numer nawet po użyciu kombinacji "CTRL i +" zawiera totalną pikselozę. No "domyślać" się można, można improwizować a nawet odczytać poprawnie. Ale pytanie brzmi, czy to tak ma działać ?

Owszem, można zrobić zdjęcie samego numeru. Jest setki rozwiązań zapewne. Ale po co męczyć ?

Utrudnienia na Allegro, ciągłe zmiany, numery, wymagania... to ludzie są wypychani na Allegro Lokalnie ze swoimi "gratami". I co ? I tutaj też dramat. Prosty serwis, a podstawowej rzeczy brak.

Także zwracam się z uwagą (nie prośbą, bo to i tak nie jest demokratycznie uzasadnione tutaj w żaden sposób), iż brakuje podstawowej funkcji. A jeśli tak ciężko zrobić powiększanie, to wystarczy link do "oryginału" lub wersji "pośredniej" w stosunku do oryginału, lub po prostu wersji "większej".

Myślę, że Allegro jest na tyle popularne że "zapchanie" serwerów dodatkowymi wersjami rozmiarowymi obrazków (których na takim czasie będzie pewnie stosunkowo niewiele) nic nie zmieni, a nawet ułatwi korzystanie. No chyba że Allegro wprowadzi opcję wpisywania numeru do śledzenia przygotowanej przesyłki przez nadawcę ? : )

Tyle z mojej strony. Spodziewam się stosu przeciwwskazań ; ) Do usłyszenia !

W załączeniu link do zdjęcia (nie jest ważna treść, ale z samego dołu jest numer): https://ibb.co/wyTFjqw 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

BabylonV
#8 Zapaleniec#

Spróbuj kliknąć prawym na zdjęciu i dać "otwórz obraz w nowej karcie".
Powinna pojawić się nowa zakładka, z obrazem w pełnej rozdzielczości.
[przeglądarka Firefox]

oznacz moderatorów

kord7x
#7 Wielbiciel#

A w wersji aplikacji mobilnej jak to ma być rozwiązane? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kord7x skopiuj zdjęcie , wklej do paint-a , bez problemu zmienisz rozmiar .

oznacz moderatorów