anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje produkty zostały odłączone od oferty, co mam zrobić?

flora23_2006
#8 Zapaleniec#

Kilka dni temu dostałam informację że moje produkty zostały odłączone od oferty bo zostały źle sklasyfikowane. Skontaktowałam się z Panią na czacie ale przez 1,5godz nie potrafiła wyjaśnić co jest nie tak w moich ofertach i dlatego allegro dokonało zmiany. W dniu wczorajszym skontaktowałam się telefonicznie z allegro i Pan Maciej [edycja] poinformował mnie że allegro automatycznie podłączyło moje oferty do nazwy innego producenta pomimo to że miałam wszystko prawidłowo wypełnione i dlatego odłączono. Po czym na drugi dzień Pan Hubert [edycja]  pisze "Wskazane oferty zostały połączone z produktem, który został utworzony na podstawie uzupełnionych parametrów produktu podczas wystawiania tych ofert. Następnie utworzone produkty zostały zweryfikowane. W wyniku weryfikacji dane uzupełnione w produkcie nie pozwoliły na jednoznaczną identyfikację produktu, dlatego produkt został odpięty od ofert." W ciągu dwóch dni dostała trzy zupełnie inne odpowiedzi. Nie jest to jedyna sytuacja. Jakiś czas temu klient wystawił mi komentarz pozytywny z opisem trzech pracowników allegro doprowadziło zmiany komentarza z pozytywnego na negatywny a czwarty zawiesił  na prośbę kupującego możliwość uzasadniając że koledzy działali niezgodnie z regulaminem allegro. Nikt z pracowników nie odpowiedział za swoje działanie. Dzisiaj wiem że każdy sobie rzepkę skrobie a regulamin allegro to fikacja 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@flora23_2006 Dotarłam do Twojej korespondencji z naszymi pracownikami w temacie odpięcia ofert i postaram się wyjaśnić całą sytuację, ale w tej chwili poproszę cię o cierpliwość i trochę czasu. Jak tylko uda mi się Jak tylko uda mi się ustalić powody i rozwiązanie Twojego problemu, od razu wrócę do Ciebie z informacją zwrotną. Na pewno nie będzie to wcześniej niż po weekendzie, dlatego przepraszam Cię za całą tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@flora23_2006 Tak jak obiecałam wracam do Ciebie z informacją w sprawie odpięcia Twoich ofert. Pracujemy nad jak najlepszą jakością powiązań między produktami w katalogu, a ofertami. Dlatego też na podstawie różnic między produktem i ofertą (parametry i kategorie) nasze automaty odpięły Twoje oferty. W tej sytuacji, aby to poprawić, zwróć przede wszystkim uwagę na kategorie, w której wystawiasz swoje oferty.  Powinny być spójne z kategorią, w której jest dany produkt. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to doskonałe rozwiązanie, ale powinno pomóc.

Jednocześnie chciałam Cię przeprosić za to, że nie uzyskałaś odpowiedzi w tej sprawie wcześniej od naszych pracowników. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało, postaram się wszystko wyjaśnić. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

flora23_2006
#8 Zapaleniec#

To są koleje przeprosiny już nawet trudno zliczyć które. Poprzednio jak pracownicy allegro doprowadzili do negatywnego komentarza. Nikt nie widział tego że nie stosowali się do regulaminu (trzech pracowników usuwało komentarz doprowadzając do tego że z pozytywnego doszło do negatywny a czwarty pracownik zablokował możliwość usuwania komentarzy) za to kupujący napisał że załatwiłem to tak z pracownikiem allegro że już nie usunie .....Nikt nie doprowadził sprawy do końca. Odpowiedz/ reklamację na skarga na pracowników dostałam dopiero w grudniu a wszystko działo się w październiku. Dzisiaj jest podobna sytuacja już pięć lub sześciu pracowników pisze regułki lub mówi które są dostępne na stronach allegro a ja mam uzupełnione oferty zgodnie z tym co wskazało allegro przy wystawianiu oferty mam produkty wystawione w dwóch kategoriach bo na to pozwala mi allegro przy tworzeniu oferty firmy które sprzedają takie same produkty innych firm też mają wystawione w tych kategoriach. Wpisałam markę mojego produktu od samego początku ale według pracownika zostały podpięte automatycznie do innego produktu nikt nie potrafi tego wyjaśnić. Teraz poznikały wszystkie kody kreskowe w moich ofertach też nikt nie wie. To co allegro wie. Powiem to jeszcze raz działanie allegro doprowadza do spadku sprzedaży moich produktów. Albo ktoś to do końca wyjaśni albo po raz kolejny opiszę to na facebook

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

flora23_2006 wchodzisz w moje oferty - akcje - połacz z produktem - sprawdź czy zgadzają się-sugerowane parametry - zatwierdź .

oznacz moderatorów