anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nałożona blokada konta

t-sydor
#7 Wielbiciel#

Dzień  dobry ,  nałożono na mnie blokadę  konta,  gdyz  nie chciałam przyjąć  zwroty, który  odnalazł się na sortowni in post  po 45  dniach.Kupujący jak i ja  nie chcemy już  tej paczki/ towaru.Kontaktując się z in postem , nie mogę żadnych kroków wykonać , gdyż mój numer nadania paczki jak widnieje w systemie jest odebrany.Tylko kupujący może zglosić reklamację , gdyż on ma numer nadania zwrotu.

Nie mam możliwość zgłosić również , aby w tej sytuacji ten zwrot do mnie wrócił i niestety jestem przez allegro zmuszona przyjąć paczkę gdyż mam zablokowane konto .Rozmawiając z działem reklamacji in post , dostałam informacje ,że tak musi kupujący zglosić sytuację zaginięcia z właściwymi danymi i oni po kilku dniach reklamacji zwracają pieniądze.Ja w tej sytuacji nie mam podstaw aby ubiegać się zwróceniem środków , nie mogę nic w tej sprawie zrobić .Chcąc aby paczka została do mnie odesłana , nie mam żadnych numer , aby ją mogli sprawdzić i do mnie odesłać

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@t-sydor wyjasnij czy dobrze rozumiem , klient zgłosił zwrot i ten zaginął , a teraz się odnalazł ?

oznacz moderatorów

t-sydor
#7 Wielbiciel#

tak po 45 dniach

 

 

oznacz moderatorów

Football-stock
#12 Orędownik#

Brzozka i jego firma z TOP50 na Świecie, a jednak dużo polskiej jakości w niej zostało;)

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@t-sydor czyli sprawa jest prosta jestes przedsiębiorcą a , klient odstąpieniem od umowy przeniósł prawo własnosci do produktu na Ciebie , a kiedy on do Ciebie dotarł czy ma dotrzeć nie ma najmniejszego znaczenia .

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

@t-sydor

Możesz poprosić nadawcę o nr przesyłki i oświadczenie o zrzeczeniu się jego praw do przesyłki. Wtedy będziesz mogła samej zgłosić reklamację.

Ps. Zwrot musisz przyjąć. Liczy się to, że kupujący odesłał towar w terminie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ten zwrot to Smart?

oznacz moderatorów