anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NA mojej stronie produktu pojawia się cena konkurencji.

energy-eshop
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry ,

Zauważyłem , że wchodząc na swoją kartę produktu pojawia się u góry nad ceną taka informacja -

"Inne oferty tego produktu" i tam są podane ceny gdzie można taniej kupić .

Tak się zastanawiam , że jako sprzedający nie chce , żeby kupujący widział , czy może kupić taniej produkt lub dostać go szybciej . Dla przykładu opisze sytuację ze sklepu pod domem - idę rano po chleb i bułki  i nad cenówką w sklepie osiedlowym pojawia mi się informacja , że w biedronce mają chleb 0,50 gr taniej - czy to jest normalne ?? No raczej nie.  Moim zdaniem nie powinno się to pojawiać na mojej karcie produktu i konsument sam musi poszukać i sprawdzić czy coś może kupić ewentualnie taniej . Co Wy na to ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@energy-eshop dopiero to zauważyłeś ?  nic nie zrobisz, daj niższą cenę 🙂 w tym celu jest to zrobione, a najlepiej że osoby promujące aukcje tak naprawdę promują najtańszy produkt 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Trochę już ten temat przerabialiśmy, założeniem Allegro jest, żeby kupujący jak najszybciej dotarł do szukanego przez niego przedmiotu i przy okazji ma być "najtaniej" 😉

Na szybkiego, jeden z tematów:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/dlaczego-promujecie-gigant%C3%B3w-kosztem-...

A czym się tłumaczą? Bo i tak już wyświetlane są inne oferty od innych sprzedających

Wszyscy jednak wiemy, że to nie jest to samo, ale Allegro chyba inaczej to widzi 😉

Niestety, ale... jest przez to sporo problemów i oni dobrze o tym wiedzą.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niby nie powinno tak być, ale dla kupującego to dobrze, bo taką lampę zamiast za 99 zł może kupić za 69 zł  bez szukania 🙂

Ceny musisz opuścić 🙂

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Dla wielu sprzedających też dobrze, jakiś jeleń płaci za promowanie i z jego oferty klient przychodzi na ich niepromowane, darmowe aukcje z ceną niższą o 1 zł.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Taka forma jest dobra tylko dla dużych sprzedawców mających handel hurtowy na wielką skalę ,których stać na obniżanie cen kosztem zbytu dużych ilości towaru ,pozostali stają się mało zauważalni .

oznacz moderatorów