anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagły spadek sprzedaży od ponad tygodnia

JarpenArt_biuro
#2 Obserwator#

Drodzy sprzedawcy, jak u Was ze sprzedażą? Tak znaczącej zniżki sprzedaży nie miałam już od paru lat. Jak to u Was wygląda? Pozdrawiam serdecznie Wioletta 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

RED
#21 Demiurg#

@mikeza liczba zwrotów rośnie bo allegro po zakupie wyświetla konkurencyjne oferty

z niższą ceną

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

pewno masz rację, chociaż ja mam dużo produktów niszowych i ich zwroty to raczej nie z powodu niższej ceny konkurencji. Problemem jest darmowy zwrot w smart, dobieranie produktów do smarta, kupowanie na szybko, bez czytania treści oferty itd, itp.

ja już łapię się na tym, że w treści oferty nie tylko podaję info do jakiego auta pasuje dany produkt, ale zaczynam pisać do jakich nie pasuje. Bo 90% klientów kupuje na zasadzie, a może się uda zamontować, a może podejdzie, a w ostateczności się odeśle 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

androterror
#2 Obserwator#

Witam, ja Wam odpowiem, dlaczego sprzedaż nie idzie, np mój mąż jest budowlańcem - gdy interes się kręcił i ludzie dzwonili to kupowaliśmy towary na allegro i w sklepach - kurier przywoził nam paczki parę razy w miesiącu 😉 ludzie zarabiali poda teczki się płaciły ale teraz. TERAZ TERAZ... TERAZ to 1 paczka na kwartał i to skromna, a w sklepie musimy patrzeć na wszystko - co ile kosztuje i czy jest nam potrzebne do życia - a mieliśmy w miarę dobre życie, taka nędza jest teraz, nie chcę was straszyć ale niestety pójdziecie z torbami przykro mi.

oznacz moderatorów

Happyoutlet22
#2 Obserwator#

Masz rację, ale to nie tłumaczy spadku sprzedaży z dnia na dzień o 70-80%. Zmienili coś w pozycjonowaniu tylko nikt nie wie dokładnie co. Oficjalne parametry które niby miały zwiększyć widoczność ofert kompletnie nie mają odzwierciedlenia w praktyce.

oznacz moderatorów