anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczanie opłat za wysyłkę przez Allegro i Pocztę Polską.

GospodinDjordje
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo, dostałem fakturę za czerwiec od Poczty Polskiej (mam umowę na usługę e-comerce) z naliczoną kwotą za wysłane przesyłki. Wcześniej za te same wysłane przesyłki Allegro pobrało mi już opłatę i doliczyło do kosztów. O co chodzi? Czy ktoś się spotkał z czymś takim?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@GospodinDjordje Masz podpisaną umowę / aneks z PP na przesyłki Allegro? Prawidłowo wpisujesz adresy email? Jeżeli tak to pisz do swojego opiekuna z PP

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Dziś ktoś mnie też spytał czy dobrze wpisuję adres email, ale ja nigdy nie wpisuję ręcznie adresów email moich klientów, ich dane są importowane przez system z allegro do elektronicznego nadawcy. Chyba, że coś się znów zmieniło w lipcu.

oznacz moderatorów

GospodinDjordje
#8 Zapaleniec#

Mam umowę aktualną z Pocztą, adresy z automatu do elektronicznego nadawcy są ściągane. Bez opiekuna PP się nie obejdzie.

 

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

kolejny przykład, że allegro zostawiło użytkowników samych z tym bałaganem. Według nich sami mamy się martwić o wszystkie rozliczenia, pomimo, że są pośrednikiem pomiędzy sprzedawcami a pocztą, inpost itd. Profesjonalne podejście do partnera biznesowego charakteryzuje się tym, że każdej ze stron zależy na pozytywnym rozwiązaniu problemów, współpracy i pomocy. Tego serwis wymaga od nas sprzedawców, szkoda, że sam nie do końca sprawdza się w tej materii, zostawiając allegrowiczów samych sobie z tego typu problemami.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów