anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem pogubiona na tym całym allegro

kalina1971
#7 Wielbiciel#

Witam, wreszcie udało mi się wystawić oferty - otrzymałam wiadomość, że pojawią się na Allegro lokalnie a potem na Allegro.

No ale teraz niestety nigdzie nie mogę już ich znaleźć... gdzie one są do diabła?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mdrogeria
#21 Demiurg#

Na allegro są milony ofert , jesteś nowa czyli masz niskie pozycjonowanie . Szukaj ich daleeeeeko na końcu .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@kalina1971 wybierz opcje przedmioty użytkownika i wpisz swój login zobaczysz czy już się pojawiły.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kalina1971 pocieszę Cię, jestem tu już bardzo długo i też jestem zagubiony. A już po tych ostatnich ciągłych zmianach to nawet bardzo zagubiony. Niestety allegro wprowadzając non stop innowacje już dawno przestało być intuicyjne.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kalina1971
#7 Wielbiciel#

Ok, lecz czemu nie ma ich szukając po prostu w:

Moje Konto / Sprzedaż / Moje Oferty ???

Tak jak napisał @mikeza - zdaje się, że wylewają przysłowiowe dziecko z kąpielą, dążąc do ... do czego właściwie?, wprowadzają tylko zamęt.

 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kalina1971 Bo zakładka o której mówisz jest na allegro, a Ty wystawiłaś na allegro lokalnie, które ma swoje zakładki - to są dwa różne serwisy.

Chcesz wystawiać na allegro, to rób to przez tego linka https://allegro.pl/offer/?lokalnie
Miej jednak świadomość, że od 31 lipca prowizje w wielu kategoriach wzrastają, czasem nawet z 5% do 12% (a do tego dochodzi prowizja od kosztów dostawy).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kalina1971
#7 Wielbiciel#

Ale ja chciałam wystawić na Allegro a nie na Allegro Lokalnie i wg otrzymanego komunikatu (o którym już wspominałam), moje oferty miały być i tu i tu.

Co mam zatem zrobić aby były na Allegro ogólnym?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kalina1971 Przecież są, bo wyświetlają się (można je wyszukać) zarówno na allegro, jak i na allegro lokalnie, w związku z czym nie widzę problemu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kalina1971
#7 Wielbiciel#

Czyli automatycznie nie idzie tego zrobić? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kalina1971 Nie. Chcesz wystawić na allegro (i tylko na allegro, bo na AL już wtedy nie będą widoczne dla innych), to korzystaj z linka, który wkleiłem wyżej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kalina1971
#7 Wielbiciel#

@Knowhere czemu piszesz, że są i tu i tu. Przecież szukałam je przez Moje konto/Sprzedaż/Moje oferty i ich tam nie ma. Ponad to sam napisałeś, że wystawiłam je tylko lokalnie. Czy Ty sobie czasem nie zaprzeczasz?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kalina1971 Ty serio taka niekumata jesteś? Wystawiasz je na allegro lokalnie i tam też masz je w zakładkach do zarządzania nimi (a nie na allegro w zakładkach o których piszesz). Niemniej jednak w wyszukiwarce i na listingach ofert są widoczne (dla innych użytkowników) zarówno na AL, jak i na allegro, co wyjaśnione miałaś już w tym https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/jestem-pogubiona-na-tym-ca%C5%82ym-allegro... poście.
To nie ja sobie zaprzeczam, tylko Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kalina1971
#7 Wielbiciel#

Czyli wystawiłam tylko na Lokalnym ale jest i tu i tu tylko, nie widzę ich na Ogólnym ... proste, jasne i jakże oczywiste.

A tak w ogóle to czemu ma służyć Lokalne, po co są dwa?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów