anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczenie kosztów wysyłki za kuriera dpd, mimo wysyłki swoim kurierem.

mXmoto
#1 Nowicjusz#

Witam,

czy spotkaliście się z taką sytuacją. Jak odwołać się od tego naliczenia przez allegro?

Kupujący wybrał darmową wysyłkę po przedpłacie. Wcześniej, po prostu oznaczałem, że paczka jest wysłana i żadne koszta na rachunku z tego tytułu się nie pojawiały. Mam umowę z DPD i wysyłałem za pośrednictwem swojego konta na dpd, a allegro naliczyło mi 11,99 za wysyłkę allegro dpd, jakby to za ich pośrednictwem paczka została nadana. Zgłosiłem problem, ale nawet nie dostałem zwrotki na e-mail, że sprawa jest rozpatrywana(spam sprawdzałem). 
Proszę o pomoc jak to zgłosić i gdzie zgłosić konieczność poprawki systemu bo to ewidentny błąd allegro. W regulaminie dot. prowizji od wysyłek nie ma tez żadnej wzmianki o takie sytuacji jaką mam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie widzę w Twoich ofertach dostawy ,,smart ,,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mXmoto  bo masz w ofercie allegro DPD skoro nie korzystasz z tego i nadajesz na swojej umowie zmień na kurier DPD to nie będą Cię kasować, w tym przypadku płacisz podwójnie 😞

Nie chcesz skorzystać z oferty

  1. Wyłącz w swoich cennikach metody Allegro Kurier DPD i Allegro Kurier DPD pobranie.
  2. Udostępnij metody Kurier DPD i Kurier DPD pobranie i ustaw dla nich dowolne ceny, zgodnie z twoją umową z DPD. Metody bez przedrostka Allegro będziesz rozliczać z DPD.

Zobacz, jak możesz łatwo edytować metody dostawy w cennikach i grupowo przypisać je do ofert.


________
Κώστας
oznacz moderatorów