anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naprawdę... Allegro Smart

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie!

Czy jeśli mam darmową wysyłkę oraz smarta i klienci ze smartem robią u mnie zakupy w mailu widzę, że klient ma smarta płaci 0zł a ja w iNposcie i tak muszę zapłacić za ta przesyłkę (co nie miało wcześniej miejsca, ponieważ miałem normalne ceny wysyłki), więc... czy dobrze rozumiem: dlatego, że mam darmową wysyłkę (którą wliczyłem w koszt przedmiotu)  to musze płacic nawet za przesyłki od klientów ze smartem czy coś się "zawiesiło" w co z resztą wątpię.


oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

koltat
#11 Animator#

Dokładnie tak to wyglądaglada na Allegro.

-None-
oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Tylko, ze jeśli tak jest to niestety ludzie z darmową wysyłką "sponsorują" SMARTa...

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Cześć 🙂 Rozumiem, że masz w ofercie podanego i SMARTA i darmową dostawę równocześnie? W tej sytuacji może zdarzać się, że kupujący wybiera opcję darmowej dostawy, za którą to Ty płacisz. Jeśli jest tak, jak piszę to wyłącz opcję darmowej dostawy (pozostawiając tylko smarta), jeśli nie to napisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=44362df6-b15a-4eac-a24c-c534495b1bda&subjectId=2d542135-a...

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Tak rozumiem, aczkolwiek ja bym chciał w ten sposób abym nie musiał płacić za wysyłkę paczki ze SMARTem a klienci bez SMARTa mieli również darmową wysyłkę, która ja już pokrywam, dlaczego mam jeszcze płacić za wysyłkę klienta, który ma SMARTa i opłaca abonament... Czyli w ten sposób zarabiacie jeszcze dodatkowo aby ten SMART był w ogóle opłacalny, czy dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów

ejczbi
#12 Orędownik#

Brawo - Allegro zachęca sprzedawcę do WYŁĄCZENIA DARMOWEJ DOSTAWY.

oznacz moderatorów