anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw i brak danych kupującego

Jaszpol1
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Mam problem z kupującym, który wystawił negatywny komentarz oczywiście bez żadnego wcześniejszego kontaktu ani otworzenia dyskusji. Skontaktowałem się z nim telefonicznie (nie odbiera) sms, e-mail nie odpisuje. Więc jedyną opcją jaka została jest pismo z wezwaniem do usunięcia komentarza wraz ze wszystkimi dowodami, że zakupiony produkt działa a kupujący wprowadza innych w błąd. Niestety nie mogę wysłać pisma do klienta ponieważ podał on dane innej osoby (konkretnie firmy) jako adres dostawy. Allegro wypiera się od odpowiedzialności twierdząc, że nie mają danych kupującego i nie są mi w stanie pomóc a komentarza też nie usuną. Czy spotkaliście się z taką sytuacją lub macie jakąś poradę co zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Ocena nie narusza zasad Allegro, dlatego nie zostanie usunięta. Pisma wysyłać też nie ma sensu, nie jest to komentarz opisowy, nie ma żadnych pomówień, zniesławień itp.

oznacz moderatorów

Jaszpol1
#2 Obserwator#

jak to nie jest opisowy? 🙂

 

"Nie działa szkoda kasy w skrócie! "

 

sugerowanie, że produkt nie działa kiedy masz dowody, że działa a nawet został użyty jest pomówieniem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wydawało mi się, że chodzi o dzisiejszy negatyw, który nie jest opisowy. Z poprzednim też nic nie zrobisz moim zdaniem. W sądzie to nie Twoje dowody będą się liczyły, tylko kupujący udowodni, że mu nie działało, a pewnie znajdzie przynajmniej 10 sposobów aby to zrobić 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Po pierwsze Allegro ma dane kupującego bo weryfikują Ty dostałeś adres dostawy, sprawa w sądzie jak założysz allegro będzie musiało je udostępnić, adwokat już to pociągnie, tylko czy jest sens 😞

Odpisz na spokojnie na niego, i tak za rok zniknie 😉  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jaszpol1
#2 Obserwator#

wiesz, niby wiele mi to nie zmienia przy prawie 2 tysiącach pozytywów ale jednak nie lubię jak ktoś coś robi na złość kiedy nawet się z tobą nie kontaktował. Jestem zdania, że jeżeli możesz takiemu kupującemu uprzykrzyć życie to trzeba to zrobić dla zasady, żeby nie robił takich psikusów innym sprzedającym.

oznacz moderatorów