anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw z kompletem gwiazdek

RLis
#10 Popularyzator#

Czy ocena negatywna z kompletem gwiazdek (3x5) obniża czy też może podwyższa moją średnią ocen ?

Na chłopski rozum negatyw to negatyw - pomijam sprawę jego bezzasadności - chodzi mi tylko o "logikę Allegro" - jak to jest liczone do średniej oceny sprzedającego ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

www-menua-pl
#8 Zapaleniec#

To lepsze niż pozytyw bez gwiazdek🙂

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Potwierdzam, taki komentarz też warto mieć w kolekcji.

oznacz moderatorów

naklejki-druk_pl
#7 Wielbiciel#

Można się zwrócić do Allegro, żeby  usunęli  taki komentarz.  Jest to jedna z niewielu sytuacji w której to jest możliwe, według regulaminu Allegro.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Trzeba wyluzować, ja się nie przejmuję komentarzami i gwiazdkami.

Nawet jakbyś dopłacał klientowi żeby u Ciebie zamawiał. Znajdą się tacy co będą niezadowoleni bo za mało im dopłacasz. Oto Polska właśnie.

oznacz moderatorów

naklejki-druk_pl
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/jestem-sprzedajacym-kiedy-allegro-moze...

 

Tam jest napisane:

Kupujący wybrał niewłaściwy typ oceny sprzedaży (np. nie polecam zamiast polecam).
Działanie Allegro
Usunięcie oceny wraz z komentarzem, jeśli jednoznacznie wskazuje na pomyłkę

 

oznacz moderatorów

RLis
#10 Popularyzator#

@majster_mangeneralnie masz rację, ale utrata statusu SS-a niestety niesie za sobą wymierne straty, do tej pory nie przejmowałem się tym, ale w marcu mam chyba "epidemię" nawiedzonych klientów 🙄

Jeden wystawił nega i za diabła nie chce powiedzieć za co, drugi nie odebrał przesyłki z punktu w terminie i też walnął nega a teraz klientka która pomyliła się przy zakupie, wybrała nieodpowiedni dla siebie produkt przyznała mi właśnie tego nega z kompletem gwiazdek,

Przez ostatni rok był spokój, zero problemów na >1000 ocen a teraz jakaś koronokumulacja 😋

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

bo się ludziom allegro pomyliło z teleturniejem w tvpis i tvn

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

I będzie coraz gorzej. Z tym ss to jakiś wałek jest, miałem same wysokie oceny a tu nagle komunikat przestałeś spełniać warunki super spdzedawcy. Za tydzień przychodzi komunikat uzyskałeś ss. Więc nie wiem.

Ostatnio kobieta jako zwrot konsumencki odesłała mi urządzenie które było normalnie używane w instalacji,  dodatkowo ściuchrane kompletnie. Jakby montował to wyjątkowy partacz - amator.  Dostała zwrot 50% pomimo tego że u mnie poszło to na szrot.

Sama stwierdziła że uszkodzony element przecież mogę sobie wymienić a samo udządzenie przecież mogę wyczyścić.

Teraz przysyła wezwania do zapłaty i straszy sądem. Samo allegro w sporze przyznało że miałem do tego prawo żeby umniejszyć kwotę zwrotu.

Niedługo kupi garnki, zrobi obiad i odeśle sprzedawcy do umycia.

oznacz moderatorów