anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz, bo odmówiłam przyjęcia zwrotu używanego gadzetu erotycznego

Sagitarius_1972
#9 Pomysłodawca#

Allegro nie widzi żadnego problemu w sytuacji gdy klient zwraca tak wyglądający gadżet erotyczny ( usunięte zabezpieczenia higieniczne ) i wystawia mi odwetowego negatywa, gdyż odmówiłam jego przyjęcia.

20201127_165117_1.jpg

Dodatkiem jest fakt, jak zapakowany był ten zwrot - zdjęcie poniżej. Kurier InPost powiedział że od kilku lat nie widział tak zapakowanej paczki ( reklamówka ) :

zwrot w reklamówcezwrot w reklamówce

Jak wpłynąć na zmianę podejścia allegro do sprawy ? Zanim wysłałam pismo e-mailem do klienta powiadomiłam allegro i przesłałam dokumentację zdjęciową jak wyglądał zwrot.

Łudziłam się, że chociaż tym razem będzie można liczyć na pomoc i sprawiedliwe podejście do sprzedawcy portalu !

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Sagitarius_1972 zdjęcia nie zobaczymy i pewnie nikt go nie odblokuje 18+ , ciężki temat allegro nie ingeruje w komentarze zgodne z regulaminem, klient może dowolnie ocenić 😞 Możesz spróbować sądownie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11 regulamin Allegro nie ma tutaj nic do rzeczy. Zgodnie z Prawem Konsumenckim, kupujący nie miał w tym przypadku prawa do zwrotu. I tego Allegro powinno się trzymać. Negatyw powinien być usunięty, sprzedająca postąpiła zgodnie z prawem.

oznacz moderatorów

Sagitarius_1972
#9 Pomysłodawca#

Zdjęć nie widać ?  Jeśli ktoś jest zainteresowany, chętnie zobrazuję. Właśnie bardzo poważnie zastanawiam się nad podjęciem kroków prawnych. 😡

Wygląda na to, że klient może wszystko, nawet wbrew obowiązującym przepisom. To tak jakby ktoś wypróżnił się na twoją wycieraczkę, a potem zadzwonił i żądał papieru toaletowego ! 😤

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Sagitarius_1972 

To tak jakby ktoś wypróżnił się na twoją wycieraczkę, a potem zadzwonił i żądał papieru toaletowego ! 😤

Nic dodać, nic ująć 😁 Trzymam kciuki.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Sagitarius_1972 znając Allegro, to @kostas11  ma rację, negatywa mogą nie usunąć, co nie znaczy żebyś nie próbowała, może za którymś kolejnym razem trafisz na kumatego konsultanta. W tej chwili pozostaje ci tylko uczciwa i rzetelna odpowiedź na negatywa. Twoi klienci powinni wiedzieć, że nie tylko nie przyjmujesz takich zwrotów, ale też nie sprzedajesz ich ponownie🙂

oznacz moderatorów

Sagitarius_1972
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za Twoją odpowiedź ! Nawet nie wiesz, jak bardzo ! 🌹😊

Jestem wściekła i jednocześnie bardzo rozczarowana. Nigdy w życiu nie pozwolę na to, aby moi klienci kupowali u mnie używane gadżety erotyczne ! To jest nie do pomyślenia.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Sagitarius_1972 napisz o tym w odpowiedzi na negatywa, to ważne wizerunkowo 🙂

oznacz moderatorów

Sagitarius_1972
#9 Pomysłodawca#

Tak zrobię, tylko muszę delikatnie do jutra ochłonąć. Na razie ,,cholera mnie trzepie" 😠 💣

A potem zadzwonię do mojego prawnika.

oznacz moderatorów

skarpetka1501
#2 Obserwator#

Dlatego ważna jest edukacja w tych sprawach. Polecam poczytać najpierw na temat gadżetów erotycznych to może będzie mniej zwrotów Gadżety erotyczne dla mezczyzn 

oznacz moderatorów