anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz - kupujący mial go usunąc i tego nie zrobił

_KM_
#8 Zapaleniec#

Mam mega problem gdyż kupujacy po odebraniu przesylki wystawil odrazu negatywny komentarz, bez maila smsa ,w ramach rekompensaty napisałem ze zwroce mu 33% kwoty którą zaplacil, napisał mi przez allegro że ok i jak mu zaplace to usunie komentarz. dziś mija już 5 dzień od kiedy dostal ode mnie przelew ekspresowy.

prosilem juz go 3 x o usuniecie komentarza i do tej pory tego nie zrobił. wysylem rowniez wniosek o ususniecie koemntarza  do allegro ale bez odzewu, widze ze loguje sie codziennie ale jak ktos jest zlosliwy to nic nie poradzisz. co moge wiecej zrobic skoro mam w wiadomosciach potwierdzenie od niego ze usunie wiadomosc i posiadam rowniez potwierdzenie wykonania przelewu zwrotnego. czy allegro samo moze wykasowac komentarz bo obnizyl mi rating allegro do 89 % z 95, jednym komentarzem od goscia ktory jest swiezy na allegro.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Tu już nie ma zasad, czy Allegro usunie?nie wiem zapytaj, moim zdaniem nie usunie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_KM_ Dziś w nocy dostałeś od nas odpowiedź mailową w tej sprawie. Na tę chwilę nie możemy  usunąć tego komentarza bez bezpośredniej zgody od kupującego, dlatego wysłaliśmy do niego prośbę o usunięcie oceny wraz z instrukcją jak może to dokładnie zrobić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_KM_
#8 Zapaleniec#

na te chwile nie mozecie usunac, a kiedy i czy w ogole przyjdzie taka chwila, ?? skoro kupujacy bedzie mial tą sytuacje gleboko w d.. bo dostal przelew i nie bedzie wam odpowiadal to co w takiej sytuacji? nie widze nic innego jak zamknąc konto z taką oceną konta nikt nie bedzie chcial u mnie nic kupic

oznacz moderatorów

_KM_
#8 Zapaleniec#

po telefonie do kupujacego udalo sie i komentarz zostal zmieniony.proszę zamknąc temat

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

naiwny nowicjusz.... (bez obrazy, ale twoja dobra wola zasługuje na to określenie) co wierzy w bociany. Tak ,tak , nie wszyscy są nieuczciwi ale sprintem zwracać część kasy i oczekiwać współczucia od kupującego? A czemu w ogóle zgodziłeś się na zwrot 33%, czy obniżkę ceny czy rabat, jak zwał tak zwał. Coś było nie tak ze sprzedanym przedmiotem, w czymś zawiniłeś, źle opisałeś? Czemu wystąpiłeś z taką propozycją?No i takie "interesy" to tylko pisemnie, żeby ślad był

oznacz moderatorów

_KM_
#8 Zapaleniec#

jestem na allegro od 21 lat i nie mialem takiego przypadku nigdy, jesli cos obiecam to to robie , w tym wypadku zaufalem kupujacemy gdyż bardzo mi zalezy na usunieciu opini, produkt byl niezgodny z tym co napisalem gdyż byl to produkt kolegi i nie poinformowal mnie o niektorych rzeczach. skoro w wiadomosciach przez allegro kupujacy twierdzi ze usunie komentarz i allegro ma potwierdzenie na to to powinno komentarz automatycznie usunac.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/komentarz-quot-nie-polecam-quot/m-p/4096

allegro przyjęło zasadę wbrew prawu, że komentarze mogą zawierać nieprawdę,

a usuwane są tylko po wyrokach sądowych - nie licząc słów typu oszust złodziej i itp

 

 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@_KM_ no sorry ale na własne życzenie tak naprawdę, widzisz że ktoś celowo złośliwie wystawia komentarz żadnego bez kontaktu i jeszcze wierzysz w jego dobrą wolę! niech wytłumaczy czemu wystawił negatywa albo niech spada na drzewo, a nie mu pieniądze proponujesz!

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@domkar04 Negatyw w końcu zniknął, czyli opłaciło się wysupłać troszkę kasy.

oznacz moderatorów

_KM_
#8 Zapaleniec#

Przedmiot kupilem za 30 zł, sprzedałem za 180 wiec moglem oddac 60 nie wiedzać o tym ze opakowanie bylo otwierane ( bo wg mnie nie bylo ale... ) po fakcie,

oznacz moderatorów