anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz za zły kod producenta

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Otrzymałem negatywny komentarz mimo dobrych ocen sprzedaży podobno podałem zły kod producenta. Czy można dodać tą opcję w ocenie sprzedaży żeby bez powodu cała transakcja nie została negatywnie oceniona. A jeżeli tak było że był zły kod producenta to dlaczego allegro pozwoliło bym mógł wystawić przedmiot do sprzedaży, myślę że powinno to być zablokowane z tym złym kodem producenta. I wydaje mi się że jak jest taki wymóg to ten kod po podaniu marki powinien uzupełniać się automatycznie a tak muszę go poszukiwać w internecie i tracić cenny czas.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

konto zamknięte
Nie dotyczy

@OWojtekO, Allegro buduje bazę produktów rękoma sprzedających, co ktoś wpisze w parametrach, to tam zostaje. Allegro tego nie weryfikuje, chyba że ktoś inny zgłosi błąd. Baza jest na dzień dzisiejszy mało wiarygodna. A jeśli chodzi o kod producenta, to w zasadzie każdy go zmyśla, bo często znalezienie tej wartości jest czasochłonne lub niemożliwe🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@OWojtekO Widzę że szykuje się niezły bałagan z tymi kodami sprzedawcy często piszą co im na myśl przyjdzie bo nikt nie ma czasu by siedzieć i szukać po internecie takich symboli a będą tacy klienci co zaczną z ciekawości sprawdzać jak w pokerze i tak jak na twoim przykładzie można dostać negatywa .próbuj pisać do klienta o unieważnienie czasami po rozmowie to się udaje ,fajnie by też było usłyszeć co ma na ten temat do powiedzenia ktoś z allegro

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

bądź facet i nie wymiękaj

idziesz do prawnika i tworzycie ładne wezwanie przedsądowe do allegro

oraz osobne pismo do uokik i uke

jeżeli podałes dobry kod

to za jego treść odpowiada allegro

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Na moje pytanie zadane mailowo Allegro, po wprowadzeniu tego wymogu, pracownik Allegro odpisał:

"Nie musi Pan podawać kodu, może Pan wpisać cokolwiek, np. abc".

Tak że...bez komentarza 😉

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Mac20ek00 Poważnie?

... no to ładną mają tam wiedzę o produktyzacji

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Serio i taki podawałem w każdej wystawianej aukcji - "abc" 😉

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Mac20ek00 niby kodem producenta jest to co w lewej części EANu, a kod produktu z prawej, trochę wprowadzają w błąd informacjami w pomocy.

P.S., komuś usunęli post 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM, bo w tym usuniętym poście była informacja tajna albo wstydliwa😉

oznacz moderatorów