anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NEGOCJACJA CENY

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

Witam,mam wszystkie rzeczy wystawione w formie kup teraz.

Jesli kupujacy zaproponuje nizsza cene np. proponuje 100 zł z wysyłka i wysłyłam mu tylko informacje 110  to zaraz  dostaje informacje z allegro ,,W swojej wiadomości wysłanej do '........' informujesz kupującego o możliwości negocjacji ceny przedmiotu''

Przeciez jesli sie zgodze to i tak zmienie cene na allegro i on ta rzecz zakupi porzez allegro.  . Jak pisac rzeby unikac informacji od allegro ze sie narusza regulamin , pisałam  np. zgoda zaraz zmienie cene mozna kupowac -informacja od ze naruszenie regulaminu.

Czekam na odpowiedź

pozdrawiam miłego dnia Marta

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KORALEKOLORU konsultuję Twoje zapytanie, dam znać gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@KORALEKOLORU Nowe słowo kluczowe w algorytmie Allegro "negocjacja".Do tej pory nie było problemu z negocjacją ceny poprzez wiadomości Allegro.Nagle coś się zmieniło i bot Allegro wychwytując powyższe słowo blokuje wysyłanie wiadomości na duższy czas.Nie jest to natomiast naruszenie regulaminu ani łamanie zasad o ile nie proponujesz zakupu poza Allegro.To jest wyłacznie Twoja sprawa za ile zdecydujesz się przedmiot sprzedać.Już dzisiaj poruszyłem podobny temat, ale tam żaden moderator nie raczył się wypowiedzieć.

oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

własnie to jest moja sprawa za ile sprzedam jak ktos proponuje fajna cene no to niby co w tym złego , tak samo jak ktos smieszną cene zaproponuje, odpiszesz bo musisz cos napisac bo przeciez ranking sprzedazy jest dziwne .ART_FOTO co to oznacza ,, bot Allegro wychwytując powyższe słowo blokuje wysyłanie wiadomości na duższy czas, ogolenie wszytkie wiadomosci co wysyłam blokuje?

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Słowo klucz które wpisujesz w wiadomości jest dla bota wskazane jako niedozwolone lub sugerujące coś niezgodnego z regulaminem i zasadami Allegro.Bot (automat) to wychwytuje i sprawdza czy słowo nie narusza regulaminu.Jeśli narusza, wiadomość nie zostanie przekazana dalej, a Ty zapewne dostaniesz upomnienie.Jeśli nie narusza wiadomość zostanie przekazana odbiorcy.Problem w tym że trwa to coraz dłużej, a Allegro szczyci się tym że kontakt poprzez ich wiadomości jest najszybszy (szybszy od kontaktu telefonicznego 🤣).

Jeżeli Twoje wszystkie wiadomości są wstrzymywane, prześledź je czy nie używasz w nich niedozwolonych zapisów np. takich które bot odczytuje jako zachętę do kontaktu i zakupu poza Allegro.

oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

dziekuje, własnie , tak sie zastanawiałam o co chodzi z tym problemem , brak wiadomosci , tak przypuszczałam. Jak odpisywac ludziom o tym ze mozna negocjowac cene ,aby  nie było to uwazane przez sztuczna inteligencje ze to narusza regulamin  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KORALEKOLORU wracam z odpowiedzią 🙂 
Takie powiadomienie to tylko komunikat i przypomnienie, że takie wiadomości mogą prowadzić do transakcji poza Allegro, czego byśmy nie chcieli. W związku z wysłaniem odpowiedzi na takie pytania nie grożą sprzedającemu żadne sankcje. Warto zaznaczyć w wiadomości, gdybyś była chętna na zaproponowaną przez kupującego cenę, że interesuje Cię tylko transakcja na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów