anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa opłacanie prowizji blikiem

CJT7
#1 Nowicjusz#

Witam, 

Od dłuższego czasu próbuję zapłacić prowizję za sprzedany towar. Zawsze opłacałem blikiem i szło to bardzo szybko. Obecnie jak klikam "opłać" (przy wybranej opcji zapłaty blikiem) to kręci się jedynie kółko w środku nie przechodzi transakcja. Jak ostatnio wybrałem "szybki przelew" i tam potem wygenerowanie kodu blikiem to było jeszcze gorzej bo kasa z konta została pobrana/zaksięgowana, po czym się okazało, że pieniądze nie trafiły do allegro (dalej byłem obciążony tą samą sumą prowizji). Musiałem w swoim banku złożyć jeszcze reklamację o zwrot niesłusznie pobranych pieniędzy. Czy ktoś może sprawdzić albo podpowiedzieć co jest nie tak?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CJT7 Nie odnotowaliśmy w ostatnim czasie takich problemów, a z Twojego opisu wnioskuję, że problem dotyczy raczej Blika, a nie naszych systemów, więc abyśmy mogli to zweryfikować, poproszę Cię o przesłanie screena lub zdjęcia tej sytuacji. Ostatnia wpłata, która jest zaksięgowana na Twoim koncie u nas, pochodzi z 30.01. 2020 r. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bethke
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam. Nie tylko z samym Blikiem jest problem, bo pozostałe formy płatności też nie działają. Już od dwóch miesięcy ten problem "kręcącego się kółeczka" istnieje. Żeby zapłacić prowizję, muszę się przenieść na stronę swojego banku i z niej zrobić przelew. Za strony Allegro nie da rady.

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@CJT7 u mnie tego razu BLIK też nie zadziałał, płaciłam zwykle przez bankowość internetową. Czyli "Szybki przelew z Twój bank", logowanie do bankowości i potwierdzenie przelewu. Też szybko. Ja myślę, że tu ma znaczenie kwota płaty. Na innych kontach gdzie miałam mniejsze kwoty do zapłaty, normalnie poszło BLIKiem.

oznacz moderatorów