anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można odjąć punktów od Zadowolenie kupujących w Jakośći mniejszej niż zero, jak tak możliwe!

dian_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, ja nie jestem złym sprzedawcą. Mam rating 100%, mam 20 pozytywnych opinii i wystawionych przez kupujących, ale jeden człowiek wystawił mnie tylko cztery gwiazdki i dlaczego mam taki duży minus (stan ujemny -116/50) ? że ja jestem jakimś złodziejem z jednej gwiazdką.

Dlaczego w moj rating jest minus 116 punktów nie rozumiem.. bo to nie jest prawidłowo i ja nie mam wpływów na to ile otrzymuje pozytywnych komentarzy, Ile gwiazdek oni ma dla mnie wystawić, bo kużny decyduje dla siebie sam.

Mam zrobić wszystko żeby to było w najlepszej jakości, ja robię tak, jak ja mogę, ale nie widzę, żeby klienci wystawiali dobrze oceny i nie wiem jak ich wymusić.. Ja nie mam wpływu na klientów. Dlatego nie rozumiem po co eszce utrudniać mi życie i sprzedaż, odejmować od moich punktów jeszcze.. Można zrobic 0, ale nie jak nie "-" i nie rozumiem dlaczego mam zrobić 50 zamówień.

To też dla mnie jest jakaś głupota.. bo różne są miesiąca.. w których może być 20, możebyć 30 zamówień, a jest tam gdzie jest 70. Zależy od wiele przyczyn, sezon, towar, cena...

Dlaczego nie wziąć na przykład inną opcję jak liczyć Super sprzedawcę w tym?

Poprostu zabijasz swoich sprzedawców, tych, którzy przynoszą i zarabiają pieniądze, i prędzej czy później będę musiał opuścić chory system.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dian_pl W mierze Zadowolenie kupujących przyznajemy i odejmujemy punkty. Twój wynik to 4.667 - stąd ujemne punkty. Możesz dostać 1 punkt za każde 0,002 w przedziale od 4,900 do 5,000. Maksymalnie możesz uzyskać 50 punktów za ocenę 5,000. Odejmiemy 1 punkt za każde 0,002 poniżej oceny 4,900, czyli u Ciebie odjęliśmy 116 punktów.

Tutaj opisaliśmy zasady przyznawania punktów dla kazdej z miar.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów